Zacinam NEZNASAT vtakov

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

To Peha: jsem na tom podobně, jenom mě přišlo k smíchu podání příspěvků některých přispivatelů. Jasně, umyji auto a nevydrží to ani tři dny. Buď začně pršet, nebo to posere pták. Ten druhý případ je horší, vypadá to hnusně a když ty vtáci žerou nějaké ovoce, jsou ty hovna i agresivní na laku. Tak že hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr na ně, má kočka to umí.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2758
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Slam píše:Jeee, ani nevis, jak jsme rad, ze v tom nejsem sam! :lol: ;) Fakt uz jsem zacinal mit mindraky, ze si zrovna na me vtaci zasedli, ponevadz mam uplne stejne zkusenosti a problemy (ver, ze na cerne metalize vypadaji ta "hovinka" jeste "lepe" na jakekolil jine svetlejsi barve :evil: ) - taky jen kvuli tomu vozim neustale flasku vody a papirove ubrousky + hadru. Kdyz nezapomenu, tak sem dam odpoledne i fotku z jednoho nedavneho "naletu" (zrejme letajiciho slona) - takove livance pres pulku auta jsem jeste nezazil - nastesti ten tvor atakoval muj vuz asi chvili pred mym prichodem, protoze to zrejme jeste neprischlo, nebot kdyz jsem ihned uhanel k benzince (musel jsem se spolehnout na zrcatka, zadnim oknem nebyl ani poradne videt), tak jsem to v boxu s rucnim mytim kupodivu celkem dobre a bez trvalych nasledku otryskal vodou (bylo to dost nechtune, jak ty flakoty "hmoty" odlitavaly na vsechny strany) a pak jeste vyskrabal ze zahybu gumy. :roll:
Takze tady je vyse popsana udalost fotograficky zdokumentovana: 1. fotka je stav, kdy jsem se vratil k autu po odchodu z prace a na druhem je fotka "o neco pozdeji", tj. po rucnim otryskani vodou a vysuseni. Nemusim snad ani dodavat, ze jeste ten vecer zacalo prset... :|

Obrázek

Obrázek
• EX: Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
• Renault Megane III Grandtour 1.6 (08/2015) • hnědá metalíza • 16V 81kW (K4MR8)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Preboha to tam u vás lietajú kravy alebo to mohol byť pštros :lol: :D :lol: :D :lol: :D Teda tomu sa fakt hovorý H...O ako svet :lol:
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

-peha- píše:Preboha to tam u vás lietajú kravy alebo to mohol byť pštros :lol: :D :lol: :D :lol: :D Teda tomu sa fakt hovorý H...O ako svet :lol:
Ty máš aspoň biele auto ale my...... :lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Já parkuju pod svým majestátním dubem, a posraný to mám furt. Teda hlavně v zimě to bylo horší, teď jak se strom olistil, tak toho už tolik nepropadne.. A samozřejmě trefujou i za letu, minulej tejden jsem dostal dvojzásah za jízdy, takže jsem to hned spláchnul ostřikovačem. Ještě že nejsem ňákej cíťa, jinak se mi moh z toho leknutí protočit kufr :lol: ;) :lol:
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Také hovienka aspoň šťastie nosia, ale práve dnes rozprávali kolegovia, ako sa cestou zrazili s včelým rojom. Že mali zatvorené okienka považovali za šťastie ...
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ráno som si prečítal Vadov príspevok a smial sa jak kobyla. Prišiel som na parkovisko k autu a bočné okno osrané jak od kona. No skoro ma urvalo...
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Taky můžeme dopadnout takhle:
Obrázek
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Myslim,ze z ty Vectry to asi jen tak dolu nepujde... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale jó onehdá chodila v telce reklama na leštenku co se potom daj na kapote smažit vejce a tam myslím že Calibru šoupli do voliéry s holubama no a potom tak vypadala jako ta Vectra a stačilo párkát hedříčkem namočeným v přípravku a auto bylo opět jako nový :lol: :lol: :lol:

Hele Mipo keď tak čítam to tvoje vyznanie tak sa tiež neviem udržať smiechu ale to asi ža fakt cudzie nešťastie poteší :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Inak vcera som zrazil "stádo" múch... Mal som celé čelné okno žlté a EČV sa mi nedá prečítať, musel som ju hned umyt.
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To Vado - díky tvému příspěvku se tady rozběhla opravdu zajímavá diskuse a já jsem se tak už dlouho nezasmála. Jasně že nám to vadí všem, taky jsem měla nedávno zas.....auto od hlavy až po paty. :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja mam tiez problem s vtakmi, furt mi auto dokadia. A ak sa niekomu zda ze to prinasa stastie, tak viem o jednom "super" fleku v BA, kde si toho stastia odniesie trochu uz po par minutach a po noci peknu kopku. Po tyzdni som mal pocit ze asi stojim na tom mieste ako vektra na horeuvedenom obrazku.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A čo sa čuduješ pppčko keď máš rovnakú farbu na Esperku :-Dmožno že pritahuje vtáčiky tak ako biela hmyz a inú chrobač:-P
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Pánové to chce klid!Je to jen auto ale jestli jste viděli tak včera vokazovali ve zprávách jak Georg Bush při projevu na zahradě Bíleho domu a prt akorát na levý rukáv :lol: Už to vidím jak první dáma Ameriky mu potom čistila sako :? Nebo si koupil nový ale to potom bude mít menší kapesný :twisted: To je problém a né nějaké auto které se nechá klidně umýt :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „POKEC“