Co byste zde zmenili?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od milosh »

Clenske poplatky jsem tady naforu nikdy vybirat nechtel, nexiaclub to bylo neco jineho, byly v te cene samolepky atd.

Dnesni doba je takova ze nez aby nekdo platil za to ze "muze psat na forum" radsi prejde na jiny web, i kdyz pravda teto znacce se u nas moc webu nevenuje, dovolil bych si rict ze toto forum je jedine a jeste slusne navstevovane, hlavne po prevodu na novou domenu Chevroletclub.cz . Precejen daewoo uz se moc ve vyhledavacich nevyskytuje, a kdyz ano tak ne v takove mire jako chevrolet. -i

Takze me jen zajima otazka zda se ty 3 cervene radky Horecky tady na foru vyplati nebo je mam smazat !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Serpico »

...na to Ti odpovím jednoduše je to placená reklama a nebo je zdarma..., pak není o čem diskutovat a buď nastupuje řešení, které jsem navrhoval oboustranná finanční zainteresovanost anebo výmaz..., prostě dnes je vše o penězích až na druhém místě, že ... ale vážně tento servr má svou hodnotu a s tou souvisí i jeho prodejnost - reklama je zde účinnější především proto, že neobtěžuje a pro objektivní vyhodnocení, které si každý může udělat po následných příspěvcích sám a to něco zákonitě musí stát...

...záleží jen na Tobě a adminech, nicméně Ti patří můj dík i všech ostatních, jenom díky tomuto servru jsem poznal palikxe, který mi vyřešil problém s nexií, který nebyl schopen vyřešit " značkový autoservis Srba ", záleží jen na Tobě a případnému přístupu jednotlivých subjektů ať už Horečky nebo Drafelu anebo Krče aj. Ale budu se jenom opakovat dnes ani kuře nehrabe zadarmo, musí prostě najít nějaké to zrno...

...zatím jsme jenom otrávili Pavla - palikxe, tak uvidíme jak si poradíme se zájmem Horečky aj. je to vlastně na nás a tak čekám i na ostatní názory, v zásadě ani nejsem proti členským příspěvkům, platit jsem přestal, protože moc nás zrovna nebylo...

inu uvidíme, je to taky na nás...
Naposledy upravil(a) Serpico dne pon říj 04, 2010 12:28, celkem upraveno 3 x.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Vojta

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Vojta »

Podle mě je ta reklama na fóru naprosto zbytečná. Zajímalo mě, kolik lidí už využilo slevové nabídky. Vyplatí se to maximálně členům z regionu. Podle mě je to nedomyšlené - pokud tam něco budu chtít, tak to aby mi Hanzy poslal místopřísežné prohlášení, že jsem členem daewooclubu :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Serpico »

...jsem rád, že reaguješ Vojto, tedy prokázání členství je docela jednoduché, prostě se přihlásíš na náš servr v prodejně a nemusí ti Hanzi nic potvrzovat!, vše je dnes v prodeji o výhodách, slevách ...no musí se Ti rentovat a proto pokud mi někdo nabídne výhodnou cenu ( slevu 20% z obvyklé ceny ) a například protislužby odprodej stávajícho auta, tak není problém si zajet i 200 - 300km, zase je to ovšem jenom můj názor a snaha podpořit kohokoliv, kdo má o nás zájem.

Mějte se fajn a přemýšlejte i oponujte
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od milosh »

Dam tomu nekolik dni aby se k tomu vyjadrilo vic clenu pak to pravdepodobne smazu. Diky za nazory.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od saamm »

Reklama uvádí - Pro členy CHEVROLET/DAEWOO CLUBU sleva na servis a náhradní díly 20%
Pokud by to platilo tak při garanční prohlídce by byla taky sleva 20% na celou garanční prohlídku + materiál?
Do tohoto tématu by se mohla vyjádřit i kontaktní osoba od firmy AUTO HOREČKA, na kterou by jsme se obracely.
V tom případě tuto reklamu zachovat.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6268
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tuto reklamu i akční ceny využijí jen ty co jsou z blýzkého okolí.Jako třeba garančku+materiál, když si spočítám kolik jsem platil a z toho teda snad úsporu 20% tak se mi vůbec nevyplatí někam takovou dálku jet :lol: Snad leda na opravu celou auta při 20% slevy to už by bylo o něčem jiným -i Ale je to jen můj názor :PP:

PS:Ten modrý odkaz nahoře Daewoo-Aukro.cz tak jsou i stránky přímo i na Chevrolet-Aukro.cz

Náhradní díly -
http://aukro.cz/listing.php/search?stri ... view=gtext

Tuning -
http://aukro.cz/listing.php/search?stri ... nge_view=1
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

Me se libi kolik je tady kecalu a nikdo nic neni schopen zaridit!Komu brani aby neco zaridil?Jen valet na gauci a mit plne huby kecu to umi kazdy!
Takze pro neznale:
S napadem oslovit pana Horecku jsem prisel ja jak jsme s Ivosem v roce 2008 organiovali sraz v Plumlove a pan Horecka se svou pani vtehdy prijel s novým Avem se s nama podelit o novy model a informacea to i pres zdravotni problemy diky kterym malem neprijeli.
Podruhe uz se navazalo pres pana Horecku na spolupraci s hlavnim zastoupenim Chevroletu a kontaktem na pana Koláře ktery byl velmi ochotny a v podpořili sraz poprve v 2009 v Olšovci kde rovnez prijel i pan Horecka s manzelkou novym Cruzem.
Na to se navazalo a z prahy prijeli z Chevroletu i letos a velmi podporili nas sraz jak prijezdem vlastnim tak reklamnimi predmety a dovezli ukazat nadherne auta i co bezne v salonech neuvidime.
Ano pan Horecka je tady na severni morave ale byli lide i tady z klubu co se jim cesta vyplatila co vim minimalne o dvou z Olomouce prijet.
Tak to jen na objasneni a ujasneni situacea myslim ze nikomu nic nebrani v tom aby neco pro club udelal a ne jen remcal ze to ma daleko a nevyplati se mu to.
Co se tyce uplatneni slev a prokazani zajedu domluvit v nejblizsich dnech a domluvim a to tak a ukazu panu Horeckovi jak si to vyhleda podle niku a jak psal Milos samo nebylo by eticke aby byl registrovany tesne pred navstevou servisu ale zase bych to u novych clenu nevidel jako problem a jako moralni povinnost bych za to povazoval jak jsem psal navstevu jednoho z hlavnich srazu a tim padem to prave zacleneni do clubu :PP:
PS:Panu Horečkovi za jeho ochotu dekuji ze i pres zdravotni problemy prijel na 2 srazy a zase mezi nas jak mu zdravi dovoli dorazi v co nejvetsi sestave a nejlip s celym salonem zamestnacu a mechaniku at radne pokecame a vse proberem :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

saamm píše:Reklama uvádí - Pro členy CHEVROLET/DAEWOO CLUBU sleva na servis a náhradní díly 20%
Pokud by to platilo tak při garanční prohlídce by byla taky sleva 20% na celou garanční prohlídku + materiál?
Do tohoto tématu by se mohla vyjádřit i kontaktní osoba od firmy AUTO HOREČKA, na kterou by jsme se obracely.
V tom případě tuto reklamu zachovat.
Ano sleva 20% jak je napsano tudiz na celou garancku ;)
shindys - Omlouvam se ze jsem ti nenapsal sz ale tady to mas pro vsechny odpoved v predchozim prispevku ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Serpico »

Na to se navazalo a z prahy prijeli z Chevroletu i letos a velmi podporili nas sraz jak prijezdem vlastnim tak reklamnimi predmety a dovezli ukazat nadherne auta i co bezne v salonech neuvidime.

...jestli jsem to dobře pochopil nejedná se už jenom o pana Horečku ale vlastně o zastoupení Chevroletu v ČR vůbec, to je jiný kafe a o takový subjekt - partnera, by byla škoda přijít to rozhodně stojí za další jednání ...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6268
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy nechápu proč a z jakého důvodu se tu rozčiluješ :idea: Nikdo tu přese nezpochybňuje tvou tvůrčí inspiraci a tvou práci pro forum -i Jasně tu "Milosh" napsal ať se tu ostatní vyjádří -i a snad jsi nečekal, že tu budeš mít jen samé kladné odpovědi na tuto reklamu :?:
Osobně mě reklama nevadí, ale z druhého pohledu co jsem napsal si za tím stojím, že se nevyplatí jet takovou dálku jen, abych ušetřil nějakou stovku za slevu 20%, když pak v celkovém globálu neušetřím nebo zaplatím za cestu a čas daleko víc ;)Nic víc, nic míň a jen můj názor :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3609
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od conpet »

Fandím každýmu, co pro club něco dělá -i žádnou slevu jsem zatím nikde nevyužil, díly objednávám z Krče, mají dobré ceny. Autodíly Krč tady měly taky reklamu, nebo se to tak nějak pořád prostřídává , jednou to pak zas to - banery se mění. Jinak účast lidí přímo od Chevroletu na srazech je výborná věc za to Hanzymu moc děkuji -i Jen mě moc pobavilo , jak na letošním Olšovci jeden dealer nevěděl co je to Leganza :lol: Tak dostal od Hanzyho školení o modelech :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

Scorpion.11 píše:Hanzy nechápu proč a z jakého důvodu se tu rozčiluješ :idea: Nikdo tu přese nezpochybňuje tvou tvůrčí inspiraci a tvou práci pro forum -i Jasně tu "Milosh" napsal ať se tu ostatní vyjádří -i a snad jsi nečekal, že tu budeš mít jen samé kladné odpovědi na tuto reklamu :?:
Osobně mě reklama nevadí, ale z druhého pohledu co jsem napsal si za tím stojím, že se nevyplatí jet takovou dálku jen, abych ušetřil nějakou stovku za slevu 20%, když pak v celkovém globálu neušetřím nebo zaplatím za cestu a čas daleko víc ;)Nic víc, nic míň a jen můj názor :PP:
Ja se nerozciluju jen durazneji konstatuju :D
Jinak zrovna tobe treba tech 130km se muze dobre vyplatit jak budes mit problem ze servisem ;)
Treba co vim v OV si brali auto na garancku na cely den a jeste se clovek musel doprosovat aby ho v ten den dostal!
U Horecky jsem byl svedkem rekl v tolik tu bude auto a za 2.5hod bude hotovo rekl.Ja mu na to rekl at zavola kdyby se to protahlo a pak prijedu.Reagoval zvysenym hlasem jsem rek ze 2.5hod auto bude hotovo a taky tak bylo -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

conpet píše:Fandím každýmu, co pro club něco dělá -i žádnou slevu jsem zatím nikde nevyužil, díly objednávám z Krče, mají dobré ceny. Autodíly Krč tady měly taky reklamu, nebo se to tak nějak pořád prostřídává , jednou to pak zas to - banery se mění. Jinak účast lidí přímo od Chevroletu na srazech je výborná věc za to Hanzymu moc děkuji -i Jen mě moc pobavilo , jak na letošním Olšovci jeden dealer nevěděl co je to Leganza :lol: Tak dostal od Hanzyho školení o modelech :lol:
Mel mezery ve vzdelani mno meli by mu seknout po provizich :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6268
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Scorpion.11 »

Kód: Vybrat vše

Ja se nerozciluju jen durazneji konstatuju  
Jinak zrovna tobe treba tech 130km se muze dobre vyplatit jak budes mit problem ze servisem  
Treba co vim v OV si brali auto na garancku na cely den a jeste se clovek musel doprosovat aby ho v ten den dostal!
U Horecky jsem byl svedkem rekl v tolik tu bude auto a za 2.5hod bude hotovo rekl.Ja mu na to rekl at zavola kdyby se to protahlo a pak prijedu.Reagoval zvysenym hlasem jsem rek ze 2.5hod auto bude hotovo a taky tak bylo 
To jsem rád, že to bereš s rezervou a nadhledem :PP: Jinak doufám, že nebudu muset nikam tak daleko dojíždět a prozatím v Renocaru Brno spokojenost :lol:

PS:Je už nějaká dohoda o spolupráci s Chevroletem :?: Nebo jak to prozatím vypadá či už něco funguje, mimo toho co bylo a co jsme mohli zhlídnout letos na Olšovci (jinak dobrá práce i organizace) :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“