Co byste zde zmenili?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Pajin »

Ahoj admini a správci a uživatele tohoto božského fora věnovánému našim miláčkům s koreje maďarska atd. co takhle dát sem galerii pro každého uživatel že by každéj člen měl svou galerku kde může házet fotky . třeba když přidá někdo fotku do nějakého tématu tak se hodí i do jeho galerie šlo by to?? kdysi to tak nějak podobně už :D -i bylo ne?
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od FoXo »

Ano bolo.
Mne sa to tiez paci ked ma niekto vlastnu fotogaleriu.
Co sa tyka toho ze ked da foto tak aby mu ju dalo do jeho albumu neviem ci toto forum ma taku funkciu alebo nie.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od shindys »

Mně se tady líbí, jen když čtu tu reklamu na Auto Horečka, tak si uvědomuju, že nevím, jak se mám prokázat, že jsem členem Chevrolet/Daewoo klubu, když bych třeba chtěl využít jeho autoservisu. Co je k tomu potřeba? Tím, že jsem tu zaregistrovaný, tak jsem automaticky členem? Nebo mají členové nějaké průkazy? Nebo stačí ty samolepky nebo letáčky? Prostě chybí mi tu někde podmínky členství v klubu... omlouvám se, jestli jsem je jen nenašel...ale fakt mi tu chybí informace, jak se prokážu, že jsem členem
:D
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

Je to problem a jelikoz jsem to zarizoval ja a i jsme se o tom bavili s panem Horeckou jak to resit zatim bych to udelal tak ze by to bylo potvrzeno mou osobou a tudiz prosim zajemci kontaktujte mne pro potvzeni clenstvi a jinak do budoucna bych to podminil ucasti na srazu at to neni tak ze jen cerpat vyhody a neprinest nic pro nas club ;) myslim ze rozumne reseni ;) :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od FoXo »

S tym ze by mal prist clen na stretko suhlasim :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Docent II. »

Pokud bude stretko do 50 km od bydliska... Přece jen jet nějakých 400 km tam a zase zpátky...
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

Mysli se hlavni sraz ktery byva uprostred byvale Ceskoslovenske republiky a kam jezdi pan Horecka pokud mu zdravi a cas dovoli ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od saamm »

Hanzy píše:Je to problem a jelikoz jsem to zarizoval ja a i jsme se o tom bavili s panem Horeckou jak to resit zatim bych to udelal tak ze by to bylo potvrzeno mou osobou a tudiz prosim zajemci kontaktujte mne pro potvzeni clenstvi a jinak do budoucna bych to podminil ucasti na srazu at to neni tak ze jen cerpat vyhody a neprinest nic pro nas club ;) myslim ze rozumne reseni ;) :PP:
A co tak například se přidat sem: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=87&t=14512
Vydávají se karty za simbolický poplatek. Nikoho to nezrujnuje. Každý špás něco stojí. Karet je již vydáno kolem 50 ks.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Hanzy »

Je mysleno cleny Chevroletclubu ne jen Aveo a nekteri clubove karticky mame a jak jsem psal podminil bych to ucasti na hlavním srazu ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od milosh »

Me by zajimalo kolik lidi tady tu reklamu uz vyuzilo? Pokud je to 1 clovek za rok pak ta reklama je zbytecna -P
Nemluve o tom ze ja potazmo provozovatel fora z toho nema ani korunu.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od rudla »

Já bych ji využil, ale nevím čím se mám u Auto Horečka prokázat, že jsem členem.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od FoXo »

Mne osobne nerobi problem prispiet narp. 10 ojrami ako "Clenske" :)
Robi sa to vsade inde tak preco nie aj tu.
Kto prispeje ten prispeje ak sa nas nazbiera napriklad aspon 10 ludi po 10 ojro tak to je celkom slusna suma na zaplatenie domeny, pripadne kupa disku na fotky :)
Netusim ako je to s webhostingom kolko sa za to plati atd no myslim si ze keby sa trosku pozbierame moze to fungovat.
Tym nemam samozrejma namysli zrusit reklamu ved kazda korunka je dobra len pomoct klubu.
Takze je to len taky maly napad takk nieze ma zan do.....e :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od milosh »

Prijedu k Horeckovi reknu jsem clenem Chevroletclub.cz mam tam nick ten a ten a to podle me staci, net maji muzou si te dohledat, zadny karticky netreba. Ale aby se clen registroval v den navstevy servisu mi prijde taky dost divny.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
shindys
Příspěvky: 91
Registrován: úte čer 01, 2010 14:58

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od shindys »

Myslím, že systém, co vymyslel Hanzy - nahlásit mu údaje a příp. se zúčastnit nějakého srazu - není špatný, své údaje jsem už Hanzymu nahlásil, nicméně zatím odpověď nemám, asi protože se to tady ještě nedořešilo. Myslím si, že jako určité "zájmové sdružení" nebo jak to nazvat, které by mělo své identifikační karty, bychom měli větší "zvuk" než anonymní tlupa lidí na netu. Ještě jsem nebyl na žádném srazu, cruze mám měsíc a půl a tak jsem ani potřebu někam jezdit neměl a tak pro mě všichni co tady přispívají, jsou anonymní. Nicméně na nějaký sraz bych určitě dorazil, něco menšího pro majitele cruze se už rýsuje v Brně, tak uvidíme :-) Anonymita má své jasné výhody, ovšem když příjdem do servisu, tak myslím naše přezdívky na netu nikoho zajímat nebudou, ale možná se pletu. Chtělo by to zvážit, zda fakt nejít do nějakých kartiček a zda neudělat třeba nějaké stanovy toho našeho klubu, možná bychom pak fakt měli lepší vyjednávací pozici vůči prodejcům a servisům a možná by zde chtěli umístit reklamu i jiní, což by třeba mohlo i Miloshovi aspoň částečně pokrýt náklady na provoz. Ovšem vždy je něco za něco a tak je docela možné, že by nějakými smluvními podmínkami někteří inzerenti chtěli omezit oficiální názory klubu, protože některým prodejcům bezesporu pravdivé zkušenosti některých členů asi vhod nejsou, nicméně fórum je fórum a přihlásit se může kdokoli a kdokoli může napsat třeba i vymyšlenou věc proti některému prodejci a proto omezit příspěvky ve prospěch inzerujícího stejně nejde. Nezávislost je perfektní věc a byla by škoda o ni přijít. Nicméně systém - prodejce bude mít reklamu na našem fóru a za to poskytne slevu členům je myslím oboustranně výhodný a byla by škoda toho nevyužít. Vždyť takové fórum má strašnou sílu-zkušenosti členů mohou případné další zájemce odradit od nákupu u toho a toho prodejce a naopak k jinému je mohou přilákat. No a vzniku falešných uživatelů, kteří budou najatí prodejcem a budou ho chválit a chválit...se dá zabránit možná právě tím srazem (Olšovec, Manín nebo srazy jen jednotlivých skupin Aveo, Cruze atd.), kde každý uživatel buď přijede nebo ne a pak mu bude členství prodlouženo nebo zrušeno. Možná bychom nemuseli na kartičky uvádět své osobní údaje ale třeba VIN a pak by se po srazu vždy na netu objevila tabulka s aktuálním seznamem členů klubu.
Cruze 2.0 VCDi 110 kW, tažné zařízení A50-X, zástěrky, boční lišty, svítící prahy
Obrázek
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co byste zde zmenili?

Příspěvek od Serpico »

...to miloshi, já nevím jaké máš poplatky za reklamu, pokud vůbec nějaké máš, nevím... , a tak mi napadá jednoduchý systém - Ty - nebo někdo s adminů potvrdíte to, že někdo je členem ( třeba počet příspěvků - aby se zamezilo chytrákum, kteří se pro slevu na auto přihlasí na nett a napíší dva příspěvky...a ani účast na srazech není marná ) a při prodeji auta pan Horečka zaplatí například 500 Kč za prodané auto na účet servru, někdo kdo má o nás zájem a něco pro nás dělá se nutně musí finančně podpořit - musí se mu to vyplatit, Horečka slušné jednání, účasti na srazu, slevy atd. Je to jenom můj návrh ale myslím si, že má logiku... a nejen v případě Horečky je tu ještě Drafel a autodíly Krč aj. zase by se platilo za ( reklamu né...), vlastně zpětně podle obratu prodeje přes nás nett, prostě nějaké procento z obratu. Pokládám to za velmi narovnanou cenu za zprostředkování vlastního prodeje, tedy cena reklamy je vlastně nulová, hodnotí se jenom následný prodej.
Snažil jsem se především podpořit nám nakloněné prodejce, tedy pohled z druhé strany. Prodejcům se to ale musí vyplatit. Náš servr je dost čtený a cena reklamy je v reklamních agenturách drahá a mnohdy neúčinná, osobně mě reklama v TV i jinde obtěžuje... A to prokázání členství je podružné a snadno řešitelné, v Drafelu mi dávají slevu 20% procent automaticky, protože prostě čtou nás servr a to se mělo podpořit už dávno...

Omlouvám se adminům i miloshovi ale prostě jenom řekněme ekonomická úvaha
Naposledy upravil(a) Serpico dne pon říj 04, 2010 12:43, celkem upraveno 1 x.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“