Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Hele Daffe, neblbi, nemuzes delat takove unahlene zavery. Nemyslim to zle, chapu tvou citlivost na teplo, ale nikdo to ocividne dal neresi (to neznamena, ze by nad tim meli vsichni mavnout rukou, to samozrejme ne), tzn neexistuje zatim zadny ofiko postup. A vseobecne plati, ze nove auto, kor absolutne novy model, se nema kupovat v prvnim roce vyroby, kdy se vychytavaji mouchy. Ver, ze u ostatnich modelu je to naprosto stejne a prece nebudes hazet Chevrolet do zita kvuli tomuto problemu, ktery se casem jistojiste vyresi. Daffe, hlavu vzhuru, auto jezdi, zatim se resi jen ojedinele drobnosti, nevidim duvod, proc auto hned proklinat
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od ladinek »

jj já si taky myslím že to vyřeší,nevzdával bych to tak brzo podle mě je Cruze super auto ,mít prachy tak ho mám -i jinak zdravím Chrudoše do Brna-i -i třeba tě potkám někdy na cestě :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

No ja jsem ted konkretne v orechove, takze kazde rano do brna a kazdy vecer z brna, kdyby sis chtel auto prohlednout :) No jinak ta tva zluta strela prehlednout nejde ani omylem, uz jsem te nejspis videl. Mit takovou na Cruzovi, to by bylo brko!
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od ladinek »

to jo žlutýho Cruze jsem ještě neviděl,vypadal by s liťákama super,autíčko si prohlídnu někdy na srazu až bude -i ať ti jezdí co nejlíp :PP: -i -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Daff.Cz píše:Tak jsem si dneska přivezl Cruze z BS Auto, opět jsem tam byl zbytečně, žádná oprava se nekonala, uznali že to topí, řekli proč to salá, ale žádnej postup na opravu není takže s tím nic nemůžou udělat, oznámili to na nějakou servisní podporu a prej to budou zkoumat, jak to udělat aby to netopilo. Přístup super ale to je tak všechno. Jsem nasranej, že jsem vůbec někdy vlezl do autosalonu chevrolet a ujasnil jsem si jedno, že já jsem s chvroletem nadobro skončil. Lituju, že jsem si pořídil takovej krám. :x
To nechapem, to sa ti vlastne prehrieva stredova gonzola? Neviem, ale mne sa nezda ze sa to deje viacerym.

Proste mas smolu na tuto vadu. Tak to byva, smola na kus. Ako moj bratranec, chudak, mal 3 audiny a vsetky kazove, povedal ze v zivote nechce Audi vidiet. Ale vacsina sa zhodneme ze Audiny su dobre auta. Takze podobny pripad.

Skus zajs do obyc (neautoriz.) servisu, nech sa na to iba kuknu a zhodnotia. Mozno to bude vediet niekto spravit a chevrolet sa to nemusi dozvediet, ne ? :mrgreen: Sak co uz, ked su neschopni.

Ja by som to skusil. A potom davaj vediet ze co.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od xsoftx »

ladinek píše:žlutýho Cruze jsem ještě neviděl,vypadal by s liťákama super
Tak tady ho máš :)
chevy-cruze-bumblebee-action-tuning-6.jpg
chevy-cruze-bumblebee-action-tuning-6.jpg (49.31 KiB) Zobrazeno 2550 x
chevy-cruze-bumblebee-action-tuning-7.jpg
chevy-cruze-bumblebee-action-tuning-7.jpg (44.38 KiB) Zobrazeno 2550 x
chevy-cruze-bumblebee-action-tuning-8.jpg
chevy-cruze-bumblebee-action-tuning-8.jpg (51.24 KiB) Zobrazeno 2550 x
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od xsoftx »

Apohled na čmeláky...............
Přílohy
yellow-camaro12.jpg
yellow-camaro12.jpg (33.84 KiB) Zobrazeno 2550 x
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Závady

Příspěvek od Serpico »

...jo zářivá žlutá tmavá je fajn barva, taky mi učarovala...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

daffe,
hlavu hore. pokial chevrolet nezacne oficialne riesit problem s kurenim tej konzoly na uz predanych vozoch, skus to zatial vyriesit provizorne sam tak, ako si to navrhoval - pomocou tej tepelnej izolacie (http://www.auto-doplnky.com/protihlukov ... 00113.html). za vyskusanie to urcite stoji, hlavne pokial mas zvysenu citlivost na teplo. osobne by som to zatial riesil asi tak.

kazdopadne, bolo by asi naozaj vhodne, aby sa v servisoch zacali hromadit reklamacie na tuto zavadu, aby sa nazbieral dostatocny pocet na oficialne riesenie formou reklamacie vyrobku (auta).
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

Kjub: jj přesně středová konzola, no ty to možná necítíš, protože u LT to z velké části asi kompenzuje ta Automatická klima.

getrewt: No právě to je na tom to nejhorší, že jsem zatim sám, že si na to ještě nikdo jinej stěžovat nebyl, chtělo by to aby nás bylo víc. Ale prej BS auto to nahlásilo na to servisní centrum a že je to v řešení, ale moc tomu nevěřim.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

daff:
pokial chevrolet zacal montovat do novych kusov cruza tie nove-vyssie kryty tej stredovej konzoly, asi boli na ten povodny kryt staznosti.... takze, ano, chcelo by to zacat sa hromadne stazovat a tlacit na vymenu krytu v ramci zaruky. podla mna, je to len otazka casu, kedy to bude oficialne systemovo odklepnute a automaticky vymienane...

skusim sa na to popytat v servise tu u nas, v bratislave.


taktiez, stale je otvorena otazka zahadneho tuknutia/klepnutia pri rozbehu auta pri rychlosti zhruba 20km/h po dlhsom stati vozidla.... nemate niekto nejake novsie informacie ohladne tejto zalezitosti?
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Uživatelský avatar
Life5
Příspěvky: 216
Registrován: úte srp 03, 2010 21:23
Bydliště: Hronov

Re: Závady

Příspěvek od Life5 »

Pro getrewt : Do dnes nemohu přijit co to tuknuti je dost mne to znepokojuje.Mám divnej pocit že to je spojka. Neco jako by sedne dolehne pak uz to za celej den nedela.Jen nekdy pri delsim staní.

Petr : http://www.youtube.com/watch?v=NybB7l95rXU
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od Daff.Cz »

No abycb pravdu rekl, tak ja jsem zatim zadny lupnuti nezaznamenal.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

To lupnuti se uz resilo a shodli jsme se, ze to dela vsem, tim padem to asi delat ma :) Neresil jsem to, ale neni prece zadny problem dojet do servisu a s technikem objet parkoviste. Taky by me to zajimalo, ale opravdu si nemyslim, ze by to bylo neco zleho, uz by se to u nekoho davno projevilo
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
getrewt
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 08, 2010 15:57
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od getrewt »

chrudos -> ano, riesilo sa to, ale niektori ludia su opatrni, aby to casom nebolo nieco vaznejsie. zatial nikto na fore nedosiel s potvrdenou informaciou zo servisu, ci to je, alebo nie je normalne chovanie, tak preto som to tu znovu otvoril. pokial by to tuknutie naznacovalo nejaku abnormalnost v spojke, tak by som bol radsej, nech sa to odstrani skor, ako sa stane nieco vaznejsie (kedze v servisoch tak radi vymienaju rozsypane spojky v ramci zaruky....).
CHEVROLET CRUZE 1.8 LT Pewter Grey
najazdenych : 14.500 km
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“