Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

enderw
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 14, 2010 19:00

Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od enderw »

Varování: kdo plánujete koupi / opravu auta v Autocentru Hulváky v Ostravě, raději si to rozmyslete!

1. Dealerovi byla odebrána licence na prodej vozů, auta, které tam teď jsou vystavené, prodávají "polo-legálně" přes dealera v Opavě
2. Firma je v insolvenčním řízení (https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume ... iAAP/PFAAD), dluží peníze za nedodané auta (i do Německa), takže svěřit jim své peníze nebo auto na opravu je celkem dost velké riziko!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Jajuska95 »

"Ježíšmarja", tam jsme taky uvažovali o koupi Sparka, ale jak tak koukám, tak naštěstí neměli verzi LS ani LS PLUS, ale známí z Polanky tam koupili Sparka v základní verzi, ale to už je tak 3 týdny.. No tak to je mazec.. Myslela jsem, že je to stabilní dealer.. :?
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Dobre vedet diky za ostatni Ostrava katastrofa sama o sobe a jinak to nemohlo dopadnout...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Dnes to bylo v novinach varovani a omluva ze licence byla zrusena ted nevim presne ale kolem 10.12.2009 takze pokud prodaval dal po tomto datu tak jen potvrdil svou povest...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
AUTOCENTRUM HULVÁKY
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 21, 2010 19:25

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od AUTOCENTRUM HULVÁKY »

VYJÁDŘENÍ AUTOCENTRA HULVÁKY K UVEDENÝM MYLNÝM INFORMACÍM

Vážení přátelé, majitelé a příznivci automobilů Chevrolet,
je mi velmi líto, že jste se stali další obětí fabulací mého dřívějšího prodejce ing. Luďka Štípala, který je pro své podvodné a neoprávněné jednání stíhán orgány POLICIE ČR a díky jehož jednání jsem přišel ke značné újmě.

Není pravdou, že firma Radan Kožušník již není partnerem společnosti Chevrolet CEE (viz http://www.chevrolet.cz). I přes problémy způsobené p. Štípalem jsem nadále autorizovaným servisem s právem provádět záruční opravy.

Všechny nové vozy Chervrolet zakoupené naším prostřednictvím jsou prodané LEGÁLNĚ s využitím platné evropské legislativy a jsou kryty PLNOU TOVÁRNÍ ZÁRUKOU vč. současné prodloužené záruky, kterou v ČR Chevrolet poskytuje. Všichni noví majitelé Chevroletů tak nyní i nadále odjíždí s prodlouženou 5ti letou zárukou (více informací na http://www.chevy.cznebo infolince +420 603 101 000).

Na Autocentrum Hulváky nebyla NIKDY v její 20 leté historii vyhlášena insolvence. Bohužel se p. Štípal o tento krok pokusil, ale jeho návrh byl Krajským soudem v Ostravě okamžitě zamítnut (viz https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume ... AP%2FQsAAN ).

Této situace se v nedávných dnech pokusila nekalým způsobem využít konkurence a vydala zavádějící inzerát, který svým charakterem budí dojem, že jeho zadavatelem byla společnost Chevrolet CEE, která se však od tohoto kroku písemně distancovala.

O všech zde uvedených informacích Vás rádi osobně přesvědčíme při návštěvě Autocentra Hulváky nebo na naší infolince +420 603 101 000, kde se zároveň můžete přesvědčit o výhodnosti naší nabídky.

Se srdečným pozdravem,

Radan Kožušník
AUTOCENTRUM HULVÁKY
Autorizovaný partner Chevrolet
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Toz je otazka jestli je to dobra zprava pane Kozusnik nebo jak je znamo vice se venujete svemu hotelu na Moravce a podle toho to bohuzel vypada i s autosalonem a jeho sluzbami :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
AUTOCENTRUM HULVÁKY
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 21, 2010 19:25

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od AUTOCENTRUM HULVÁKY »

Vážený pane,

dle stáří Vašeho vozu soudím, že jste si ho u nás nepořídil. Proto nechápu, jak můžete hodnotit služby našeho autosalonu.

V loňském roce jsme si opět udrželi pozici nejúspěšnějšího prodejce a to nejen v Moravskoslezském kraji. Inzerát, který se měl tvářit, že jej vydal Chevrolet CCE, vydala firma Auto Pavlas z Frýdku-Místku a jejich čin už je v šetření. Chevrolet CCE se od tohoto zveřejnění distancuje.
Autocentrum Hulváky je firma s nejdelší historií mezi všemi dealery a rozhodně se nechystá své velice úspěšné dvacetileté působení ukončit.
Jak jistě víte, podnikám jako fyzická osoba a jako taková ručím veškerým svým majetkem - na rozdíl od dealerů, kteří nás chtějí úmyslně poškodit.. Moje podnikání proto nemůže být čestnější, nikdo z našich zákazníku nemusel a nikdy nemusí mít obavy z toho, že bychom zrušili bezcenné s.r.o.

Luděk Štípal spáchal v mé firmě sérií podvodů, které se nyní snaží zakrýt svými nesmyslnými výjevy. Naštěstí se už v mé firmě nenachází a dokonce ani na adrese svého trvalého bydliště.. Co k tomu dodat..

Mohu Vás ujistit, že ceny nových vozů Chevrolet budou v Ostravě vždy nejlepší a služby servisu jistě dokonalejší.
Pokud máte nějakou osobní negativní zkušenost s mou firmou, rád se o ní dozvím.
Rád bych Vás ovšem požádal, abyste zde nezveřejňoval zprostředkované informace pod anonymní přezdívkou.

Děkuji za pochopení

S úctou

Radan Kožušník
radan@chevy.cz
AUTOCENTRUM HULVÁKY
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od palikx »

neda mi to neco nenapsat
ze zverejnenych informaci vypada ze skutecne prvotni informaci mohl zadat kdokoli i s cilem poskodit konkurenci v tomto pripade auto centrum hulvaky.
dle dalsich informaci skutecne vypada ze s totu firmou je vse v poradku a odebrana licence i podle mych informaci je asi mylna informace.
Ale z minulych let a nekterych prispevku bohuzel pro firmu autocentrum hulvaky nezni na tomto foru zrovna ody na radost spis opacne.
vim ze vetsinou to spatne je videt nejvic a to dobre se nikde neukaze coz je samozrejme velke - .
zaverem podle meho nazoru-dokazte svymi skutky ze skutecne mate kvalitni sluzby jak v prodeji tak hlavne v servisu aby zde na foru nemuseli majitele psat spatne zkusenosti a mit dotazy tipu -hledam dobry servis v okoli ostravy-hulvaky ne-tam jsem byl a uz nikdy.
bohuzel takove to ohlasy mam i z prahy a pro lidi s daewem tu v podstate neni servis.
tak hodne stesti a sezente si kvalitni lidi co Vam firmu nezatlucou do zeme
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Jelikoz nereagujete na to ze se venujete svemu hotelu na Moravce i jako cisnik beru jako souhlas bez komentare.To ze podle stari resite auto nevim momentalne vlastnim rok 1999,2004,2009 ruzne modely jestli je od vas nevim proc ani by nikdy byt nemohlo i kdyz jedno jsem osobne odvazel z vaseho salonu ale to nemuzete vedet jelikoz se o salon starate jak se starate....Nemam duvod dal tohle resit vec ktera pro lidi kteri maji trosku prehled vseobecne v tomhle kraji znama...To ze jste nejlepsi prodejce vdecite jen velikosti mesta kde jako jediny pusobite a to jeste v prostorech ze se divim ze vam licenci nechali kdyz v podobnem prodavaji kde jakou zeleninu a divim se ze vam tohle toleruji...Co se tyce servisu ani radeji nekomentuji at na me nedate nakou zalobu....
A co se tyce toho ze podnikate jako fyzicka osoba neni zadna jistota pro nikoho pokud je majetek psany na nekoho jineho.
S pozdravem Jan Kmošťák at nereknete ze naka anonymni prezdivka ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
AUTOCENTRUM HULVÁKY
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 21, 2010 19:25

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od AUTOCENTRUM HULVÁKY »

Vážený pane Kmošťák,

sktečně nevím, proč bych měl rozebírat své další podnikatelské aktivity na automobilovém foru? Jestli však opravdu potřebujete za každou cenu slyšet, že mám hotel v Beskydech, tak to určitě není věcí tajnou, ale naopak! Odkazy na něj najdete na stránkách Chevroletu - stejně jako na stránkách hotelu najdete odkaz na Chevrolet.. A jestli v něm dělám číšníka? Tak to jste mě skutečně pobavil..
Jsem především jediný majitel. A víte, co to znamená? Že když nepříjde do práce uklízečka a je potřeba uklidit, dělám i uklízečku a věřte mi, že se za to vůbec nestydím! Promiňte, jsem jenom člověk, kterého práce baví.. Restaurační služby mají na rozdíl od autosalonu jednu velikou výhodu. Klient je schopen okamžitě posoudit spokojenost s jídlem, prostředím, okamžitě víte, jestli byl spokojen či nikoliv. Při prodeji vozu to zákazník zjistí až po čase a většinou nikdy to neřeší s majitelem. Jsem si jistý, že pan Baťa také nevěděl, kdo si zrovna u něj kupuje boty v Ostravě, když bydlel v Totontu.. Je to prostě jen o lidech. I když dělám toho číšníka - jak píšete, nebo prodejce nových vozů, a nebo taky generálního ředitele v jedné osobě, nikdy jsem já osobně neměl se zákazníkem problém. Měl jste ho snad se mnou někdy Vy?

Je zvláštní, že za celou dobu mého podnikání jsou na mne všude odkazy s přímým kontaktem a lidé Vašeho typu si budou raději psát na veřejných fórech, než aby se obrátili na toho, kdo to může okamžitě vyřešit. Proč jste se někdy neobrátil přímo na mne - třeba když jste mě viděl dělat toho číšníka?

Ujišťuji nejen Vás, ale všechny na tomto fóru, že pokud se na mne kdokoli obrátil s jakoukoliv stížnosti, byla vždy vyřešena. Není však na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem..

S pozdravem

Radan Kožušník
AUTOCENTRUM HULVÁKY
radan@chevy.cz
www.chevy.cz
www.moravka.com
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od xsoftx »

V Ostravě se sice nepohybuji, nicméně oceňuji snahu informovat o situaci ve firmě......
Kvalitní či špatná práce servisu je reklamou sama o sobě.
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Serpico »

souhlasím s palikxem, byl to nakonec on, kdo kdysi dávno v roce 2004 vyřešil opravu mého auta po neúspěšných nekvalitních a neodborných " opravách " v Srba servisu...

...bohuzel takove to ohlasy mam i z prahy a pro lidi s daewem tu v podstate neni servis.

...jinak různých a i to značkových servisů je přehršel a dobré ty se dlouho hledají...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Pane Kožušník nema smysl to rozebirat bohuzel renome vaseho salonu a servisu je uz takova jaka je a tohle forum je prave od toho at my jakozto zakaznici si to mezi sebou povime a vime kam jit servisovat a naopak se vyhnout obloukem.
Prave v tom je problem ze se salonu nevenujete jak je potreba a venujete se jinym aktivitam a bohuzel to podle toho pak vypada.Co se tyce vyhlaseni a nasledne zamitnuti insolvence je tam ze dotycny pan nedodal dostatecne informace a z toho duvodu bylo zamitnuto ale muze byt po dodani informaci obnoveno.Dle mych ted overenych
informaci NEJSTE PRODEJCEM CHEVROLET OD 10.12.2009 ALE POUZE SERVISEM!Sam jste to taky napsal ze jste pouze autorizovanym servisem.
Cenim si toho ze takhle otevrene reagujete ale pro nas co zname okolnosti a reference to na veci nic nemeni.
S pozdravem Jan Kmošťák
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Hanzy »

Jedna citace perlicka technika servisu z OV pak se nenuze nikdo divit ze ma servist takovou povest kdyz tohle je mozne ze se stane...jedna se o nubiru 1.6 16V
citatce:
Jeste k tomu:tohle slabe vrzani mi samozrejme nedalo a navstivil jsem za tim ucelem autorizovany servis Chevrolet Autocentrum Ostrava Hulvaky, to co mi rekl chlapek u prijmu oprav mne dostalo a vyvedlo z miry, vehementne mi tvrdil at to radeji necham byt dokud to jezdi at jezdim, pry rozvody na tento model vozu stoji patnact tisic (ctete dobre 15.000,-), tvrdil mi ze tam je spousta napinacich kladek, dve vodni pumpy a tri remeny v rozvodech, dal nic rikat nemusel, zvedl jsem se a odesel, budto to byl totalni amater nebo se chtel vyhnout opravam starsich modelu vozu(i kdyz na rampe zrovinka meli stary Opel Vectra), no to jen tak na okraj, ruce pryc od takovych servisu!!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na Chevrolet Ostrava - je v insolvenci !!!

Příspěvek od Krtek »

Zvláštní... kdysi jsem od nich chtěl i koupit auto. Přišla mi akční nabídka na Sparka tehdá... Jenomže na maila nikdo nereagoval několik dní. Po telefonu mi tenkrát nějaká pani nebyla schopná tu nabídku z mailu potvrdit nebo upřesnit jestli to vůbec platí a co a jak... Takže nic a koupil jsem jinde.
Obdobně jsem se mailem ptal na Hnujdaje který dováželi. Odpověď nepřišla od roku 2006 do dnes. Zvláštní :-( Je ale fakt že tehdá, co si pamatuju že dost kontaktů vedlo na toho inžu Štípala
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „POKEC“