MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Jak tak na to koukám - další pojízdný TUC TUC :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak tak mám dojem že Maťula nevyhyne ale tento je dáký agresivný teda mám na mysli toho prcka a nie majitela :lol: :lol: :lol: Jinak ťa vítam tu na fóre :D :D :D jo a dúfam že pri dákom zraze nám ho ukážeš a budeš konkurovať tohoročným víťazom :lol: :lol: :lol:
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Vojta píše:Jak tak na to koukám - další pojízdný TUC TUC :lol: :lol: :lol:
jak to že reaguješ na uživatele co nemá napsané bydliště - tenkrát jsi mě sprdnul že se s takovejma nebudeš bavit - jinak to ber jak hec - hezký večer...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Vojta

Příspěvek od Vojta »

J.Bad píše:
Vojta píše:Jak tak na to koukám - další pojízdný TUC TUC :lol: :lol: :lol:
jak to že reaguješ na uživatele co nemá napsané bydliště - tenkrát jsi mě sprdnul že se s takovejma nebudeš bavit - jinak to ber jak hec - hezký večer...
Reaguju, anžto mi poslal PM odkud je. A svoji zásadu hodlám dodržovat i nadále :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: t

Příspěvek od Vazoun »

bobogti píše:Daewoo matiz r.v.11/2001,barva:cerno-bila,sport,pruziny X-Maxx vpredu-30mm,vzadu-15mm,ladeny vyfuk maxiNOXX,Kridlo,sport.filtr green,sport.svicky Brisk,Blow off ventil,sport.pedany+radici paka,Alu kola alessio R13/165/60,music:vpredu 2x130WattPanasonic,vzadu 2x280 Watt JVC+2x150 Watt Magnat,zesilovac Magnat 4x250 Watt+Magnat 2x250 Watt.BASS Box 500 Watt.+dalsi upravy az casem!!! :D :D
--------------------------
Tak tedy vítej mezi nás Matízkáře - kolego " bobo " určitě se Tě někdo z těch
mladších fandů na tu šílenou muziku " ujme a budete si rozumět :lol:
tak se měj a pilně sleduj dění na foru :lol: zdraví " Vazoun " :lol:
---------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Bylo řečeno dosti

Příspěvek od Vazoun »

Blahopřeji, našemu partafírovi Matiz clubu " Vojtovi " za pěkné, zcela taktně
vyčerpávajícímu zhodnocení celkového dění a účasti na II. Česko - Slovenském srazu Daewoo - Chevrolet ve dnech 5. a 6. 05.2007 Baldovec.
Členové Matiz clubu mu upřimně děkují a blahopřejí. Předpokládám že všeci
semnou souhlasíte :lol: zdraví " Vazoun " :lol: pokud jste to četli !!! ???
----------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P Obrázek Obrázek
Vanesskka
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 23, 2007 11:09
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek od Vanesskka »

Achojda uvažuji o koupi Matize a chtěla bych se na pár věcí pozeptat.Nevím jestli bude někdo tak ochotný a třeba mi odepsat.. :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vanesskka píše:Achojda uvažuji o koupi Matize a chtěla bych se na pár věcí pozeptat.Nevím jestli bude někdo tak ochotný a třeba mi odepsat.. :)
Ahoj a vitej na foru, staci projet cele vlakno a najdes sve odpovedi - https://www.chevroletclub.cz/viewforum.php?f=10
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Vanesskka - klidně se zeptej, není problém odpovědět jak zde na fóru, či soukromou zprávou a třeba i emailem.
Obrázek
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Vanesskka píše:Achojda uvažuji o koupi Matize a chtěla bych se na pár věcí pozeptat.Nevím jestli bude někdo tak ochotný a třeba mi odepsat.. :)
Nejlepší by bylo přijet na sraz, který bude někde u Jaroměře (viz téma srazy, východočeský Daewoo sraz) a tam se zeptat přímo Matýskářů. Určitě jich tam pár bude. Rádi poradí .
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Budou na srazu

Příspěvek od Vazoun »

Vojta píše:
Vanesskka píše:Achojda uvažuji o koupi Matize a chtěla bych se na pár věcí pozeptat.Nevím jestli bude někdo tak ochotný a třeba mi odepsat.. :)
Nejlepší by bylo přijet na sraz, který bude někde u Jaroměře (viz téma srazy, východočeský Daewoo sraz) a tam se zeptat přímo Matýskářů. Určitě jich tam pár bude. Rádi poradí .
---------------------------
Ahojky " Vanessko " do Jaroměře přijedˇ, Vojta má jako vždycky pravdu,
do Jaroměře na sraz se několik Matízkářů přihlásilo a zůstanou tam i přez
noc z pátka na sobotu, takže Ti určitě poradíme pokud budem vědět :lol:
Jinak Tě mezi Matízkáře také vítám a zdravím Vás všechny na foru,"Vazoun"
---------------------
Člen Matiz clubu reg. čís. 20 :P Obrázek
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Až dnes som sa prepracoval,sem,ono to bue chcieť ešte dlhé zimné večery,než prčítam všetky Vaše doterajšie príspevky :D ,v čase keď vznikal MATIZklub som o NETe a ani MATIZe nechyroval,toto fórum som objavil len vďaka Google,zaujímali ma všetky stránky o MATIZoch,takže sa hlásim za člena klubu,sorry za to opzdenie,už 3 týždne sem pravidelne chodím,ale až teraz som objavil túto tému. :oops: :oops: :oops:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvek od Vazoun »

Jako registrovaný člen Matiz clubu č. 20 - mám dotaz na našeho partafíru " Vojtu " a táži se, zda někdo z nových dopisovatelů na tomto foru se stal novým členem " Matiz clubu " a kolik je nás v současné době ?Vím,že si vedeš přesnou evidenci o všech členech clubu. Za což Ti nutno poděkovat a pochválit. Jak jsou na tom ostatní partafírové clubů ???
Hezký den přeje všem :lol: " Vazoun " :lol:
------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE r.v. 07/2002 sv.zel.metlina U 38 - STK+Emise do 07/2008
/mimo vybavení SE / navíc : deflektory předních oken - zadní stříška - palubní deska osazena otáčkoměrem - vybaveno 2 tonovými fanfárami -alu kola Borbet včetně bezp.matic - různé drobné doplnky, na skoro 70tníka až,až :lol: čau kolegáčci :lol: ObrázekObrázek
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

PODAKOVANIE

Caute vsetci. Chcel by som vyjadrit podakovanie za toto forum a za cenne rady, ktore som ziskal a stale ziskavam. Matiza mam uz 8 rokov a celych 7 rokov som zveroval vsetky problemy autorizovanemu BA servisu. Hlavne "garancky", co v praxi znamenalo vymenu oleja a olejoveho filtra...

Specialne by som sa chcel podakovat profikom: PALIKX, ONDRAS, PETRM, JRD McLaren a dalsi....

Dalej chalanom, ktori tiez prisepli mnozstvom poznatkov, foto atd: HAPPY, RADO, VACLAVB...

Nemozem menovat vsetkych, tak sa neurazte....

Takmer rok som zacal Matka opravovat vyslovene sam. Bol uz v dost ubohom stave a nechat ho len na pravidelne "garancky" autorizovanemu BA servisu, tak to auto uz dnes nejazdi (alebo jazdi po investicii dajme tomu 60 tisic korun....)

Co som si dokazal svojpomocne opravit vdaka Vasim radam a poznatkom(a to ani nemam k dispozicii jamu alebo dvihak):
1, problem s rozvodmi (preskakovanie iskry cez VN kable) + revizia rozdelovaca (vymena palca a veka, vymena sviecok a samotnych VN kablov)
2, vyfuk (vymena vlnovca a zadneho dielu)
3, brzdy (vymena PZ brzd. valceka, vymena dosticiek a zadnych celusti, vymena brzdovky a odvzdusnenie)
4, kontrola rozvodaku + konrola napnutia
5, kontrola napnutia remena alternatora
6, nastavenie vole ventilov
7, vymena prevodovkoveho oleja
8, vymena mot. oleja + filtra, vzduchoveho filtra
9, revizia takmer vsetkych cidiel a senzorov
10, odhlucnenie motora (prepazka medzi motorom a interierom), odhlucnenie dveri
11, vymena chaldiacej kvapaliny
12, znovuozivenie skiel prednych svetlometov
13, dlasie si uz nespomeniem teraz, ale bolo toho este hodne...

DAKUJEM

RADO77
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

To je paráda

Příspěvek od Vazoun »

To je paráda - kolego " Rado77 " pokud jsi se dokázal opravdu poprat s tím vším co máš ve svém výčtu,pak i Ty už vlastně patříš mezi fachmany.To musíme uznat a klobouk dolů.Ještě jsem neměl rozebranou ani desetinu z toho co Ty, a to chválím :lol: jsi šikula když to vlastně děláš na koleně. Přeji hezký den " Vazoun " :lol:
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“