Naslo sa: Daewoo Matiz (Pomoc pri hladaní)

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak Simone a máš práci...musíš to vypátrat!!! ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Nestačí vypátrať musí aj zadržať a vrátiť majitelovi.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kamo mas to pojisteny aspon?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Troška som sa poobzeral v Košiciach ale žialbobu nič. Keď náhodou je v garáži zašitý je to ťažké, ale postupom času možno. Držím ti palce, ale ani sa nepamätám kedy ukradli matízka. Len dúfaj že to niešlo na ukrajinu.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6639
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jelikoz se korejci nekradou, tak to muselo byt mozna jen kvuli hudbe nebo kolum.... :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

no poistene to je ale je leasingovej spolocnosti takze to je pramna smola ale stale dufam ze sa najde ved som prinom stravil zopra peknich hodin aby som ho spravil tak ako je .
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od Darrio »

Tak mne je ta tiez luto, mal si ho krasne upravene.
Podla mna na Slovensku s nim nikto jazdit nebude, je dost vyrazne upravene, bolo by ho lahke najst. Ked tak asi bolo ukradnute koli suciastkam alebo ako pisali kolegovia tak slo na Ukrajinu a tam sa uz asi nenajde.
Je zvlastne ze bolo ukradnute rano za bieleho dna, podla mna ho museli hned nalozit na nejake auto, lebo ked si to zistil a zavolal policiu a tych policajtov je hadam na cestach dost tak by ho mali najst, .. alebo potom je este stale niekde v Presove v nejakej garazi.
Dufajme ze sa niekde objavi, drzim palce.... nech ti to dopadne podobne ako nam doma pred par rokmi.
To bol den ako stvoreny na kradnutie auta, hmla ako mlieko. Rano vstanem a pozriem z okna a biely Fiat Croma nikde, bol piatok. No nastastie sa auto naslo uz v pondelok na druhom konci sidliska, ...zamky neposkodene, cestou po sidlisku spravil presne 1 km, pritom stihol naburat pravu stranu (neskor som zistil ze do felicie), odnieslo si to spetne zrkadlo, predny blatnik a dvere. Vo vnutri bordel a co je zvlastne ze neukradol ani radio...a najlepsie je na tom to ze radio bolo na suflik a bolo polozene pod sedackou a ked sa naslo tak bolo zasunute v sufliku.
Takze to bolo stastie ze sa naslo, ..podla mna vtedy sa niekto chcel iba povozit.
Este ma napadlo....ak bolo ukradnute koli kolesam tak sa zrejme najdu niekde v Presove na inom aute...skus si vsimat ine auta.
Tak este raz ti drzim palce nech sa najde.
Ak by som ho niekde videl dam vediet
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

rcmichal - dnes jsem zabrouzdala na forum a nemohla jsem tomu zpočátku uvěřit. Je mi to moc líto Miso co se Ti přihodilo a dovedu si představit jak se cítíš. Mooooc držím palečky aby se tvoje krásné autíčko našlo.
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Tak to je v prdeli je mi to fakt luto je to super matizek toho kto ho ukradol bi som najracej nakopal :evil:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
Snowmannn
Příspěvky: 131
Registrován: sob pro 24, 2005 12:19
Bydliště: Martin(SR), Praha(CZ)

Příspěvek od Snowmannn »

tak to nasere, budem sa po nom pozerat kade budem chodit.
Nexia GTX 1.5 16V 1996
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 14
Registrován: stř kvě 09, 2007 16:28
Bydliště: Plzen

tichy alarm

Příspěvek od janto »

jo kdyby jsi mel alarm co mam ja tak bys ted auto porad mel a v nejhorsim pripade bys vedel kde tvoje auto stoji a mohl bys i poslouchat co si uvnitr i kolem nej povidaji a pripadne zaslechnout zajimave informace - na PC zjistim i polohu nebo pokud je auto v pohybu poktere silnici jede - tady se da neco delat, kdyz se rekne policii, kde auto je - ale pozde bycha honit, kdyz na paradu penize jsou a na to, ze by bylo dobre se pojistit mysli clovek az kdyz je auto v haji a pak babo rad!! A pak, ze se Daewoo nekradou - kdyz stat dovoli sejdirum prodavat papiry nemuzeme se divit, ze si jeden co nema na auto opatri papiry a auto si jde ukradnout.

pokud nekdo mate zajem uz jsem nabizel na foru informaci o tom zarizeni co mam v aute a umim jej dokonce i mobilem zastavit - pokud chci.

zdravim vsechny jan z plzne

meho matizka v pondeli prodavam a koupim si novejsiho
Matiz-800 SE rok 2001 - Plzeň
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 14
Registrován: stř kvě 09, 2007 16:28
Bydliště: Plzen

alarm

Příspěvek od janto »

zde je ten link na ten prispevek o alarmu
https://www.chevroletclub.cz//viewtopic.php?t=8850
Matiz-800 SE rok 2001 - Plzeň
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dal jsem avízo na polský autokacik, kdyby ho náhodou někdo od sousedů viděl (hranice taky není tak daleko).
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Je mi to líto, vždycky jsem si myslel, že Daewoo se nekradou. Tvoje auto je nepřehlédnutelné, ale stejně se bojím, že se nenajde... už je buď někde za hranicemi nebo rozdělané na díly. :-( :-( :-(

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

Je mi to lito, byl vypadal vazne super, kouknu po nem...
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Odpovědět

Zpět na „POKEC“