Zacinam NEZNASAT vtakov

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1027
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Zacinam NEZNASAT vtakov

Příspěvek od vado »

Hmm, som nas.aty, pretoze auto mam os.ate. :evil:
Tiez mate podobne problemy ? Pre tyzdnom som presiel autom cez umyvarku. Krasne vylestene, nablyskane, radost pozriet.
Orem toho, ze mam asi samanske vlohy - vzdy, ked umyjem auto, na druhy den prsi :roll: - tak asi som si nejakym sposobom pohneval lietajucu cast obyvatelstva tejto Zemegule. Dosiel som k autu ... Osrate. To, z coho ten obsah vypadol, musel byt (podla objemu) asi bocian (to je ten vtak, ktory by mal roznasat deti). Ale dalej letelo uz iba asi perie, pretoze zvysok bol rovnomerne rozdeleny od kapoty motora cez strechy az po zadnu znacku, vratane pravych zadnych dveri :evil: Neodstranil to ani vydatny dazd. Musel som to oskrabat aj to slo dooost tazko. Asi sa nazral nejakeho se(pic/kund)oveho lepidla, ked to tak dobre drzalo :roll: Ale ani po takejto uprave to auto nevyzeralo moc dobre. Rozmazane sracky bielej farby na krasnej modrej metalize nevyzeraju moc lakavo.
Tak som vcera zobral potomstvo a isiel som im ukazat atrakciu autoumyvarky. Pacilo sa ... Vonku vyslo krasne nablyskane modre auticko.
Dnes rano ... Ano, spravne predokladate. Dosiel som k autu a ako jedine na celom parkovisku (z asi 80 az 100 ) aut bolo osrate. Musel to by asi bocian ... Ale to by som sa opakoval :evil:
Zacinam NEZNASAT lietajucich vtakov :!: :evil: :evil: :evil:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2758
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Jeee, ani nevis, jak jsme rad, ze v tom nejsem sam! :lol: ;) Fakt uz jsem zacinal mit mindraky, ze si zrovna na me vtaci zasedli, ponevadz mam uplne stejne zkusenosti a problemy (ver, ze na cerne metalize vypadaji ta "hovinka" jeste "lepe" na jakekolil jine svetlejsi barve :evil: ) - taky jen kvuli tomu vozim neustale flasku vody a papirove ubrousky + hadru. Kdyz nezapomenu, tak sem dam odpoledne i fotku z jednoho nedavneho "naletu" (zrejme letajiciho slona) - takove livance pres pulku auta jsem jeste nezazil - nastesti ten tvor atakoval muj vuz asi chvili pred mym prichodem, protoze to zrejme jeste neprischlo, nebot kdyz jsem ihned uhanel k benzince (musel jsem se spolehnout na zrcatka, zadnim oknem nebyl ani poradne videt), tak jsem to v boxu s rucnim mytim kupodivu celkem dobre a bez trvalych nasledku otryskal vodou (bylo to dost nechtune, jak ty flakoty "hmoty" odlitavaly na vsechny strany) a pak jeste vyskrabal ze zahybu gumy. :roll:
• EX: Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
• Renault Megane III Grandtour 1.6 (08/2015) • hnědá metalíza • 16V 81kW (K4MR8)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to bych asi drzel hlidku u auta s kulovnici... :lol: :lol: :lol: ale kazdy mame nejakeho zaskodnika neme tvare...me zase pravidelne nejaky pes ochcava leve zadni kolo...pak na to chcijou diky nemu i dalsi psy...vzdycky kolo umeju a dalsi den je to znovu...dokonce kdyz jsem prezouval,tak jsem nasadil nove letni gumy a hlinikace a asi za tyden uz to bylo zase pochcane...proste nejakemu psovi se libi moje leve zadni kolo a nedokoze kolem nej projit aniz by si necvrk... :evil: :evil: :evil:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pes

Příspěvek od Serpico »

....to Goose vono nejde ani tak o psy jako o majitele - mám rád psy, ale náš pes nikdy neochcával gumy ani nesral na chodníku ( nesnáším to rozmatlané na pedálech v autě ) ...gró problemu je naučit ty správné zásady i svého miláčka....nedávno sousedovi pochcal pes nákupní tašku opřenou o kolo u auta a bába se ještě čílila a to je vrchol...takže hledejme problém kde a v kom je....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo jo...vsak ja vim,ze je to v lidech...taky,ze by se mi splasili kladiva a zrubal bych majitele na chodniku :D :D :D ...ale to bych musel stat u okna cely den a hlidat...bydlim na sidlisti a tam je tezky to ohlidat...jinak mam psy taky rad... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

:D tak po týchto vaších článkoch som úplne štastný !
Nie žeby som bol škodoradostný,ale o tom že vtáci ma nemajú radi som bol uplne presvedčený.Každe rano auto osrane ... Rozdiel je len v tom ,že to boly "sračky" primerane vrabcom,sykorkam,vranam...

Ešteže nežijem v Blave ,alebo Hradci :D
Fakt mi vas je luto :cry:

chcelo by to niečo taketo : http://www.ceknito.sk/video/27380
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak vidím hošani že asi každýmu to vadí jenom že kromne vtákou ješte keď bielu umyjem naleštím tak sa tam vykadí plno hmyzu nejaké také malé hovienka ale keď to utriem tak tam zostávajú žlté čmuhy takže ani vtákou ale neznášam ani hmyz teda až na to že s ním krmím jašterku :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D již jsem se dlouho nezasmál a věřte že cizí neštěstí potěší nejvíc :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Erricco111 píše::D tak po týchto vaších článkoch som úplne štastný !
Nie žeby som bol škodoradostný,ale o tom že vtáci ma nemajú radi som bol uplne presvedčený.Každe rano auto osrane ... Rozdiel je len v tom ,že to boly "sračky" primerane vrabcom,sykorkam,vranam...

Ešteže nežijem v Blave ,alebo Hradci :D
Fakt mi vas je luto :cry:
Ono to asi bude primerane veľkosti auta ;) ...si predstav, že by ti Tico os.al lietajúci slon :lol: :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

barva

Příspěvek od Serpico »

...to Peha bílá barva je velmi choulostivá - měl jsem taky bílý auta a furt na nich bylo něco vidět...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Minule sa auto umyl, rucne navoskoval. Ráno prídem k autu a bolo celé nádherne ob.raté od lastovičiek. Cloveka to vie nahnevat. Ale stále je to v pohode... Kamarátovi sa pomstil bocian /čáp/... schytal to na hlavu aj na auto a bola to pekne velka porcia :lol:
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Re: barva

Příspěvek od vaculcim »

Serpico píše:...to Peha bílá barva je velmi choulostivá - měl jsem taky bílý auta a furt na nich bylo něco vidět...

mějte se fajn
Ja myslim, ze na barve nezalezi. Me se hrozne spinily vsecky :D
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No teda čítali ste už som našiel toho PTÁKA je to Bergman :twisted: :twisted: :twisted: von se nám ten pták směje :lol:
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

:D :D :D :D :D jó,jó to jsem já :D :D :D :D mám auto v garáži
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já taky mám Legynu stále pod strechou alebo v garáži no jenomže ten vták sa trafí aj za letu a hmyz vlezie všade :D Jo ale ješte mne napadlo že kolko krát umyjem auto tak hneď začne pršať a to ma štve teda úžasne :twisted:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“