Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Iveta píše:
kasma píše:Dnes ma nepotešilo, že ak sa človek snaží niekomu vyhovieť a výjsť mu v ústrety a pomôcť mu, aj tak ta zato poriadne z...

Nic si z toho nedělej, tohle já dobře znám. Musíš to brát tak že se nikdy nezavděčíš všem. Nevím sice o co jde ale věř že nikdy není tak zle aby nemohlo být ještě hůř. Takže přeji úsměv na líčko. :P :P
Diky za ten usmev :D , potesilo ma to. Skoda, ze som si to precital az takl neskoro.

to Ivoš, Vazoun - Inak s tymi medziludskymi vztahmi si to napisal super. Suhlasim! Pracujem v oblasti dopravy a zasielatelstva a tam su takyto hajzlici ludia uplne bezni. Pomozes im, spravis pre nich vsetko a potom ti vrazia noz do chrbta.
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Nepotěšilo mě, že ČPP dlouho trvá vyřízení likvidace pojistné události. Stejně tak mě nepotěšila zpráva o předpokládané ceně opravy.
Ve středu jsem sejmul srnu. Obrázek
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

A co reklama?

Příspěvek od Vazoun »

Jenda píše:Nepotěšilo mě, že ČPP dlouho trvá vyřízení likvidace pojistné události. Stejně tak mě nepotěšila zpráva o předpokládané ceně opravy.
Ve středu jsem sejmul srnu. Obrázek
------------------------------------
No tak to vidíš , hlavně že ve svých reklamních akcích mají - že, vše bude
do pěti dnů vyřízené :lol: vid´? Já osobně mám z minulosti velice dobré
zkušenosti s pojištovnou " Allianz ". Nevím jak dnes, ale bývala to vždy 1.
Hodně trpělivosti přeje - " Vazoun " :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2758
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Jenda píše:Nepotěšilo mě, že ČPP dlouho trvá vyřízení likvidace pojistné události. Stejně tak mě nepotěšila zpráva o předpokládané ceně opravy.
Ze sve (zatim jedine) zkusenosti doporucuji nechavat se nabourat nekym, kdo je pojisten u Kooperativy (coz ta srnka asi nebyla ;)) - bez reci mi proplatili fakturu ze servisu do tydne, co jsem donesl fakturu na prepazku (kdybych ji poslal postou na centralu, bylo by to mozna jeste driv!), pricemz jejich odhadce mi cenu opravy odhal na skoro polovinu vysledne castky. 8)

Jinak ja jsem tez u CPP (druhym rokem) a nepotesilo me, jak i po zapocitani rocniho bonusu zvedli vyrazne cenu v letosnim roce (zatimco loni patrili mezi nejlevnejsi, letos jsou tusim suverenne nejdrazsi - zrusili ty levnejsi typy pojisteni :shock:), zrejme maji moc zakazniku a snazi se jich zbavit, coz se jim nejspis pristi rok v mem pripade povede, jestli se nevzpamatujou... :roll:
• EX: Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
• Renault Megane III Grandtour 1.6 (08/2015) • hnědá metalíza • 16V 81kW (K4MR8)
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

To samé mi provedla Česká Pojišťovna...sice jsem dostal bonus, ale protože zvedli základní sazbu, tak zase nic...jestli to takhle půjde dál, tak se nechám pojistit u Triglavu za pár pětek a bude pokoj...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2758
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Kessler píše:To samé mi provedla Česká Pojišťovna...sice jsem dostal bonus, ale protože zvedli základní sazbu, tak zase nic...jestli to takhle půjde dál, tak se nechám pojistit u Triglavu za pár pětek a bude pokoj...
Moje rec... -i
• EX: Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
• Renault Megane III Grandtour 1.6 (08/2015) • hnědá metalíza • 16V 81kW (K4MR8)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

česká pojišťovna

Příspěvek od Serpico »

....no nejsem s ČP taky spokojený....v zimě odejdu...jde mi o 50% na havárii - nahlásil jsem poškrábání boku - dostal jsem 4,5tisíce ( mám 1 000 spoluúčast, ale odečetli mi bonus )...po roce naskakuje opět plný...jinak s vyřízením do 5dnů, to můžou povídat holubům a ještě ne moc nahlas...v roce 2002 jsem čekal 2 měsíce na peníze - povodně - opravu jsem platil v hotovosti ( 55tisíc Kč ) sám v servisu....jinak v zákonném jsou na chvostu pořadí ( patří mezi nejdražší ) - největší množství pojistníků je dílem lenosti oněch pojistníků....tedy i mé...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A proto máme veškerá pojištění u Kooperativy. Pokaždý když byl problém (bouračka, vykradenej sklep apod.), vyřešili ho hned. Na druhou stranu, když jsem měl před 6ti lety 120ku, měl jsem jí pojištěnou u ČP a když jsem tehdy "naložil" betonový sloupek do půlky kufru, tak tomu člověku zaplatili sloupek hned. Škoda, že tenkrát policajti neuvedli do protokolu, že proti mě vyjelo spoza kopce auto v protisměru.....nic by se nemuselo platit ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

A mňa nepotešila dnešná noc: nielenže mám nádchu ako Brno, ale ma aj nekutočne bolel chrbát po masáži a navyše mám fungl novú posteľ a chýbali mi tam tie staré dobré známe jamy v matraci :lol:
Ked som spala 3 hodiny, tak to asi bolo veľa ..... dnes budem musieť ísť spať skôr, ak chcem zajtra niekam ísť....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak to tě chápu....upřímnou soustrast a příjemnou dnešní noc....já zase začínám (ve svých 25 letech!!!! :( ) trpět nespavostí... :( To mě netěší už delší dobu :cry: Spím tak 5 hodin denně už pár týdnů....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ja vo svojich tiež "25" spávam 6 hodín už niekolko rokov :lol: ... takže netráp sa tým...je to normálne
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nojo, ale já jsem čím dál tím unavenější...jsem zvědav, jestli neusnu za volantem zítra při cestě na sraz :?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak přátelé, začal jsem experimentovat s Linuxem...co jsem vyčetl, tak pro windowsové uživatele je nejlepší začít s distribucí Ubuntu, nebo Mandriva....Zvolil jsem Ubuntu a pomocí něj jsem chtěl rozdělit disk, abych mohl mít jak WinXP, tak Ubuntu....hrál jsem si s tím tak dlouho, že se mi povedlo povedlo z Ubuntu smazat úplně celý disk :cry: :cry: :cry: Zálohu mám na řadu věcí, takže mě to tak netrápí, ale co mě hrozně mrzí a NEPOTĚŠILO MĚ, že jsem tam měl asi 2 GB fotek a ty zálohované nemám....nešlo by to nějak obnovit? Aspoň ty fotky....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2758
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp ... 2&Main=101

...koukam, ze na zive.cz se za svy jmeno stydis! ;)

BTW jestli jsi o data prisel tak, zes (omylem) zrusil partition, ale nic si nemazal nebo neformatoval, zkus nejdriv nejaky soft, co umi Partition Recovery:

http://www.diskinternals.com/partition-recovery/
http://www.partition-recovery.com/
http://www.ptdd.com/
http://www.thefreecountry.com/utilities ... tors.shtml (free)
• EX: Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
• Renault Megane III Grandtour 1.6 (08/2015) • hnědá metalíza • 16V 81kW (K4MR8)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No já už tam jsem registrovanej dlouho, už v dobách, kdy i tady jsem byl djpsx ;)

Mluvil jsem s programátorem a on říkal, že má na to šikovnej program, takže to k němu hodím a bude:-) Mám totiž SATA disk a na žádným jiným PC doma není HDD ani MB, kam by šel připojit 8) :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „POKEC“