Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

....souhlas s Docentem ( ty tři chyby, to bylo dobrý ) se mnou by hanba mlátila vo zem....ale je to prostě tak, na všechno jsou návody, školení, marketingová příprava atd. a někdo je absolvent toho kterýho směru, té které Vys. školy ale jenom mu jaksi ještě teče mlíko po bradě...skutečnost, praxe je někdě úplně jinde...navíc mnoho světových trendů u nás prostě nefungují....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Pracovné desatoro: Obrázek
A je dobré sa ho držať.
Vojta

Fanfáry

Příspěvek od Vojta »

Tak jsem vybalil vánoční dárek pro Maťulku, abych to alespoň vyzkoušel bez montáže. Když jsem ty fanfáry zapojil, tak mě málem jeblo, protože tak příšernej zvuk, co se z nich ozval, jsem nečekal ani ve snu. Z jedné ochraptělá ovce, z druhé hlasitě unikající sírovodík po hrachové kaši. Prostě děs. Zkoušel jsem je vyladit (je tam šroubek), ale k ničemu to nevedlo. A hlasitost? Myslím, že to ani z garáže nebylo slyšet ven.
Závěr: koupil jsem šunt.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda Vojtíšku to je na porazenie :evil: nevieš to reklamovať :?:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No do 6ti měsíců od nákupu má člověk právo na výměnu (pokud je poškozený výrobek), nebo na vrácení peněz. Podle § tuším 616 Občanského zákoníku, odstavec 3 a 4.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fanfáry

Příspěvek od dedo.miki »

Vojta píše:Tak jsem vybalil vánoční dárek pro Maťulku, abych to alespoň vyzkoušel bez montáže. Když jsem ty fanfáry zapojil, tak mě málem jeblo, protože tak příšernej zvuk, co se z nich ozval, jsem nečekal ani ve snu. Z jedné ochraptělá ovce, z druhé hlasitě unikající sírovodík po hrachové kaši. Prostě děs. Zkoušel jsem je vyladit (je tam šroubek), ale k ničemu to nevedlo. A hlasitost? Myslím, že to ani z garáže nebylo slyšet ven.
Závěr: koupil jsem šunt.
Takto ti fanfáry dobre trúbiť nebudú.Musia byť upevnené na tých plieškoch o karosériu.Inak je to úplne iné chvenie a to robí zvuk.Primontuj niekde a tak sús aký má zvuk.Budeš sa čudovať aký bude rozdiel.Ja ti radím dobre a reklamovať pre neznalosť je asi blbé.Ty budeš vyzerať ako keby si nevedel čítať.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No dačo na tom je my sme jednu húkačku tiež skúšali len napojením na baterku a nič moc ale keď bola na aute tak húkala jak z lokomotívy :lol:
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

No to uvidíš ja to viem na 100%,že to pomôže.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

No tak to je trošičku dost blbost... Záruční doba je dle OZ 2 roky, a člověk má právo na opravu. Na výměnu nebo vrácení peněz pouze tehdy, jde-li o vadu neodstranitelnou... Nebo poté, kdy se na výrobku vyskytla 3x stejná závada nebo 4x různá, to vychází z nějakých soudních rozhodnutí.

Pokud si Vojta koupil nějaké fanfáry a ty fanfáry vyluzují zvuky, byť blbé, tak to není důvod k reklamaci. Nebo je, ale bude mu zamítnuta. Další postup obvyklý - soudní znalec, soud... A pochybuji o tom, že zrovna v tomhle případku se ta anabáze vyplatí.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já je měl přidělané na autě na kovové konzolce, takže by měl být zvuk optimální. A reklamovat? Já je koupil na autoburze v Ostravě a tam se těžko co reklamuje. Holt smůla (nebo moje blbost).
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda já sem přesne myslel že je tu z burzy tam se takový šidítka prodávaj nejčasťejš :? Aby do toho husa kopla ale svět už je takovej :evil: Hlavne aby jinak všechno ostatní bylo v pohode :D
Vojta

Příspěvek od Vojta »

No - stalo se. Já už tam kdysi koupil fanfáry ještě na Favorita a ty řvaly jak parník. Tyhle vypadaly stejně.
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Docent píše:No tak to je trošičku dost blbost... Záruční doba je dle OZ 2 roky, a člověk má právo na opravu. Na výměnu nebo vrácení peněz pouze tehdy, jde-li o vadu neodstranitelnou... Nebo poté, kdy se na výrobku vyskytla 3x stejná závada nebo 4x různá, to vychází z nějakých soudních rozhodnutí.

Pokud si Vojta koupil nějaké fanfáry a ty fanfáry vyluzují zvuky, byť blbé, tak to není důvod k reklamaci. Nebo je, ale bude mu zamítnuta. Další postup obvyklý - soudní znalec, soud... A pochybuji o tom, že zrovna v tomhle případku se ta anabáze vyplatí.
A to že si nesprávne namontoval je neodstránitelná vada?
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

TIP

Příspěvek od rcmichal »

no zober ich na zraz na bladovec mozno ich niekto kupi co to necital :lol: :lol: :lol: bude to ako na burze a to je potom tazko reklamovat
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

dedo.miki píše:A to že si nesprávne namontoval je neodstránitelná vada?
Vojta někde napsal, že to nesprávně namontoval?
BTW zkrať si laskavě to svoje autíčko v podpisu o jedny dveře, rozesíráš svým avatarem všechny stránky, kde máš příspěvek. Se divím, že ti to moderátoři trpí, na každém jiném fóru by ti to už dávno smázli.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“