Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Dobre ale tad jde i o loajalitu vuci firme, nemuzu jako zemestnanec verejne kritizovat a shazovat sveho sefa, to by me taky nastvalo. Pokud se mi neco nelibi tak to mam rict rovnou.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ivoš píše:Já jsem takovej pacholek, že bych si šel promluvit s nadřízeným tvého šéfa ;) :lol:
to uz jsme udelali asi 2 krat bez vetsiho uspechu.

no nas sef ma nejake schopnosti to asi jo jelikoz nejak firma funguje tak to nikdo neresi. a diky tomu ze se kolem aut uz par let mota se i lecos naucil takze obcas i vi co a jak teda spis ten dulezity zaklad ale to co je k tomu navic uz ne.
ze by firma mozna mohla fungovat i lepe se da jen domnivat ale myslim ze urcite.uvidime udajne se konecne po 5 letech dokazalo ze budeme zas znackovy servis chevrolet jestli to zas nejsou nejaky blby kecy(uz toho bylo moc receno a skutek utek(opet neduvera)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

toto je celkom pekna diskusia... samozrejme,ze nejaka lojalita by k sefovi mala byt, ale mal by to byt "chrakater" a nie korunkovany blbec. To ze ma schopnosti, neznamena, ze vie riadit firmu...
Ak niekto povie svoj nazor ako spomenul palikx a reakciaa jeho sefa bola pod bodom mrazu, tak to tam predsa skripe, nie???
PALIKX, drzim place nech sa to cim skor vyriesi...v tom dobrom zmysle...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

cheff

Příspěvek od Serpico »

....mno kolegové - chci předem uvést poznal jsem za svůj život dobré šéfy řádově pět, šest a to i ve vyšších funkcích obchodně - provozní náměstek - ředitel ap., tam jsem setrvával vždy dlouho 6 let, 10 let vono o tom to je, nemyslím, že jsem kverulant.
To Brainman vedoucí - šéf musí být schopný, spravedlivý, objektivní, znalý problematiky a schopný ji řešit a hlavně nastolit dobré pracovní klima ( znám jiný servis, kde jsou mechanici neštastní z toho co jim brácha majitele, příjem vozů zase nakecá zákazníkům a oni už to nemůžou poslouchat ) - apropo Brainman to Ti slevil z opravy 5litrů, že se ho tak zastáváš?, jinak nemám vysvětlení pro Tvé názory ( palikxe + petrma, bych za pět litrů neprodal ).
Nechci, aby to vyznělo, že bezmezně obhajuji palikxe a petrma - ale prostě ty kluci uměj - Jíra 100 km do servisu!!! to je teda uznání pro kluky. Kasma poděkování za rady ( palikx + JRD McLaren - plně souhlasím ). To dedo - miky máš rozumný názory, ale začít podnikat v Praze není sranda - pronájem + základní technické vybavení a čítáš miliony. Vojto z Tebe čiší " životní zkušenosti " spolu s hroznou životní smůlou, ale bohužel máš taky pravdu " všehoschopní ",
závěrem se plně stavím, na stranu palikxe s tím, že vedoucí kluků ( GOLC CAR ) by se měl nad sebou zamyslet - pokud toho je ovšem schopen... ( a pokud není jenom panovačný duševní chudák )

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak mě nepotěšilo, že včera se podařilo trefit mamce s protijedoucím autem zrcátko:-)Oba měli stejnou škodu...prasklé sklo:-)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Re: cheff

Příspěvek od Brainman »

Serpico píše:....mno kolegové - chci předem uvést poznal jsem za svůj život dobré šéfy řádově pět, šest a to i ve vyšších funkcích obchodně - provozní náměstek - ředitel ap., tam jsem setrvával vždy dlouho 6 let, 10 let vono o tom to je, nemyslím, že jsem kverulant.
To Brainman vedoucí - šéf musí být schopný, spravedlivý, objektivní, znalý problematiky a schopný ji řešit a hlavně nastolit dobré pracovní klima ( znám jiný servis, kde jsou mechanici neštastní z toho co jim brácha majitele, příjem vozů zase nakecá zákazníkům a oni už to nemůžou poslouchat ) - apropo Brainman to Ti slevil z opravy 5litrů, že se ho tak zastáváš?, jinak nemám vysvětlení pro Tvé názory ( palikxe + petrma, bych za pět litrů neprodal ).
Nechci, aby to vyznělo, že bezmezně obhajuji palikxe a petrma - ale prostě ty kluci uměj - Jíra 100 km do servisu!!! to je teda uznání pro kluky. Kasma poděkování za rady ( palikx + JRD McLaren - plně souhlasím ). To dedo - miky máš rozumný názory, ale začít podnikat v Praze není sranda - pronájem + základní technické vybavení a čítáš miliony. Vojto z Tebe čiší " životní zkušenosti " spolu s hroznou životní smůlou, ale bohužel máš taky pravdu " všehoschopní ",
závěrem se plně stavím, na stranu palikxe s tím, že vedoucí kluků ( GOLC CAR ) by se měl nad sebou zamyslet - pokud toho je ovšem schopen... ( a pokud není jenom panovačný duševní chudák )

Mějte se fajn
A ty sefa Palixe a Petram znas? Bavil jsi se s nim? Znas jen jeden negativni nazor na jeho osobu a delas si o nem usudek? Ja bych tuhle debatu radsi zastavil, protoze zrovna ted ( tim co jsi napsal) si mohl treba Palixovi a Petrum docela uskodit. To te nenapadlo?
Nemam rad lidi kteri delaji ukvapene zavery na zaklade zprostredkovanych informaci.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

šéf

Příspěvek od Serpico »

....to Brainman v servisu jsem s vedoucím jednal jako běžný zákazník vícekrát i se sousedovým autem jsem tam byl - v žádným případě nechci kluky poškodit , poprvé jsem byl u Petrma a k romě drobné opravy výměna čidla tlaku oleje, mi poskytl nad rámec opravy a tedy nad rámec své placené činnosti, mnoho dobrých rad a byl to právě vedoucí, který mi tařka vyhazoval z dílny a není právě toto příkladný přístup k zákazníkům - nemlich vyučených od Srby " Srbu mám tařka u nosu....za hodně peněz málo muziky a ještě nekvalitní "..( zdůraznil jsem Jíru 100km do GOLC CAR !!! ) - ale opravdu nechci a neprezentuji jednostranný názor viz servr, tedy jenom od palikxe....


Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Mna len zarazilo ,že sa nemá písať do fora čo bol za problém s tým vozom ,čo nevedeli opraviť.Ved viac hláv viac vie.Niekedy aj najlepší odborník potrebuje pomoc a nemusí sa za to hanbiť.Tak už nebite toho šéfa ,lebo jeho bije život.Ved takto tam nevydrží len mechanik čo nevie sám robiť a potom môže servis zavrieť a to bude jeho konec.Tak mu už dajme pokoj nech dožíva .Poprajme mu len úprimnú sústrasť.
Božie mlyny melú pomaly,ale iste.Obrázek
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

dedo.miki píše:Mna len zarazilo ,že sa nemá písať do fora čo bol za problém s tým vozom ,čo nevedeli opraviť.Ved viac hláv viac vie.Niekedy aj najlepší odborník potrebuje pomoc a nemusí sa za to hanbiť.Tak už nebite toho šéfa ,lebo jeho bije život.Ved takto tam nevydrží len mechanik čo nevie sám robiť a potom môže servis zavrieť a to bude jeho konec.Tak mu už dajme pokoj nech dožíva .Poprajme mu len úprimnú sústrasť.
Božie mlyny melú pomaly,ale iste.Obrázek
myslis moje auto?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no brainmane snad nam neublizil protoze zamyslet by se asi sef mel.
a jeste jednou dedo miki myslel tvoje auto proc nesmime rikat co se delo.to mame proste zakazany a z toho by mohl byt problem.a ne ze by jsme nevedeli jak to opravit ale ze zacatku to byl trochu problem v komunikaci pak v pristupu a rozhodovani naseho vedeni pak ve financnich moznostech majitele a nakonec sem tomu dal korunu ja s mym casovym vytizenim a nestihal jsem nic(opravoval jsem to v podstate ve svem volnem case(i kdyz par hodin mi sef dovolil delat v case pracovnim(nemohl se koukat jak se s tim seru))ale ja mel v tydnu omezene casove moznosti-zena v praci dite ve skolce-takze to nakonec trvalo strasne dlouho.nic jineho v tom nebylo.
a jestli sem to zase napsal nejak blbe tak me brainman opravi. chybi tu totiz jeho pohled na vec.
Naposledy upravil(a) palikx dne stř čer 13, 2007 23:19, celkem upraveno 1 x.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

....to mám pocit, že ten kdo se má zamyslet ( šéf ) se stejně nezamyslí...na to nemá ( ješitnost s mixem - panovačnosti - neomylnosti - neschopnosti organizovat, řídit, odměnovat )....jinak souhlasím s dedo - miky, víc hlav ví, ale to je o ničem jiném a jinde....tím končím své příspěvky - nakonec byla to jenom reakce na " nesmysly a matení v radách palikxe " ....nechť to posoudí každý sám a také už si každý dle příspěvků názor udělal - někdo ho zveřejnil a někdo pro jeho neopodstatněnost ho vůbec nebral v patrnost, prostě mu to nestálo za to ( diskuse má asi smysl pokud je oba-polná a konstruktivní a druhá strana se jednoznačně vyjádří....nikdo by šéfovi neměl za zlé, kdyby se přihlásil a napsal svůj názor, demokracie v čem-koli není o pokoutném čtení a zprostředkovaných závěrech - nakonec má zde pro autoservis reklamu a díky palikxovi a petrmovi dobrou, co třeba markentigově přidat kontrolní servisní den pro členy - ze ziskem s následných oprav ) a o tom to je....

Mějte se fajn, už mi to nebaví ( aneb chytrému lze napovědět - no a s tím druhým - je to ztráta času.... )
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Tak stým zamyslením šéfa bude asi problém ,lebo sa asi nemá s čím zamýšlať.Ja vychádzam zo svojich životných skúsenosti a viem čo vie urobiť ,také správanie.Ja som to tak isto ako má palikx, mal v práci a odišiel som v priebehu 1 hod,lebo sa ma šéf nezastal, ked mal.A ten to do dnes lutuje.Ináč on má servis ,a elektro závady si dáva robiť u mna ,lebo vie ,že som férový.Nebudem tu písať podrobnosti, ale to som zažil viac krát a vždy som natrafil na dalšieho blba.Pritom všetci do dnes ma uznávajú .Len sa netreba dať zhadzovať ked vieš ,že máš pravdu.Inak ja som sa tiež bál začať robiť samostatne,ale dnes by som už inač ani nechcel.Treba nájsť odvahu.Ked má niekto rozum a šikovné ruky tak sa uživí vždy a vedúci nech rozmýšla kde spravil chybu.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo dedo mas pravdu.moc rad bych zacal delat sam ale opravdu to neni jen tak.splacim hypoteku abych mel kde bydlet a pronajmout si nebo koupit si neco kde bych mohl delat je v praze asi nemozne-hlavne financni duvod kazdy se totiz chysta zbohatnout za tyden a platit 15-20 tis za nejakou garaz a jeste si koupit hever a vse splacet (min 30 tis mes)to bych vydrzel asi tak 2 mes a visel bych na strome.lidi nechtej platit a s moji dobrotou bych nic nevydelal.navic kdo prijede do noveho servisu(male garaze)?sice mam diagnostiku na nejbeznejsi znacky ale to je jen malo z toho co je treba.

jinak sef mozna cte ale nic nerekl jen malinko a tak nevim jak se k tomu stavi.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ja ta viem pochopiť začiatku sú velmi tažké a hlavne vo velkom meste ,kde priestory sú tak drahé ,že ich nedokážeš platiť.Inak ti držím palce ,ale aj tak si nenechaj skákať po hlave.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Tak kluci dnes z trosku jineho soudku
dnes me nepotesilo ze mi ukradli auto.
opravdu je to tak jeste tomu porad neverim ale tam kde jsem ho opred 2 mi dny nechal proste dns nebylo.odtah se nekonal je to overene asi 3 krat.
takze to opravdu nepotesilo.
asi si budu muset vzit dovolenou protoze od obeda nejsem schopnej nic delat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „POKEC“