Kto má aké disky

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od Pajin »

hogofogo: promin ale tohle je podle mého názoru základ . ja bych lité kola na auto bez bezpečáku nedal.. ale i tak je dobré že si to sem napsal.. upozornění bezva. -i -i :o) ale na plechy semto ještě nezkoušel říkate že i plechy za bezpečit jo?!! no ja mám alrm na cidlo kdyz se pohne auto jen ao kousek tak spusti svou.. to by mnelo pomoct snad..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::D a ty máš bezpečaky na plecháčích? koupils je přes net? když tak dej link ,ty moje jsou na plecháče krátké jsou jen na alu.Aut na pupku už jsem viděl taky dost. -P
Koupil jsem je normálně v obchodě s auto doplňkama. Tady v Olomouci. Jen to chce zvít jednu matici sebou, protože existují různá stoupání šroubů a matic. Po internetu bych se bál, že mi pošlou něco, co k vůli stoupání závitu, nepůjde našroubovat.
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od hogofogo »

paja truhlik píše:hogofogo: promin ale tohle je podle mého názoru základ . ja bych lité kola na auto bez bezpečáku nedal.. ale i tak je dobré že si to sem napsal.. upozornění bezva. -i -i :o) ale na plechy semto ještě nezkoušel říkate že i plechy za bezpečit jo?!! no ja mám alrm na cidlo kdyz se pohne auto jen ao kousek tak spusti svou.. to by mnelo pomoct snad..
No já si myslel, že to bude základ, ale nemám s tím zkušenost, a tak ze sebe raději udělám neználka, jen kdyby to alespoň jednomu z Vás pomohlo:-))! Čidlo je super! Lidi si sice houkajícího auto nevšímají, ale zmetek znervózní a uteče:-)!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od mino »

smolko keby si hladal tak zistíš že ja mám napr. tie disky z topdisky.sk a vohoda. Sestra ich má na Aveu 2 sezony a su stále okruhle. :PP: Je to spotrebný tovar a máš záruku 2 roky tak v tom nevidím problém.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od sacurovca »

No a ste si istý, že Vám tie matice pomôžu, stačí,že si zlodeji kúpia nadstavce, keď už chcú kradnúť kolesá a hotovo... ;)
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od ladinek »

:D sucurovca: není to tak jednoduchy bezpečáky mají svoje čísla a podle těch si koupíš náhradní nástavec ,když ho stratíš.I v pneuservise s pneumatickým klíčem s tím mají problém!!!alespon klidněji spíš -i myslím že to potencionálního zloděje odradí.
Obrázek
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od Pajin »

sacurovca to máš pravu ale zase ndruhou stranu těch typu je hodně a byly by to jo velka nahoda kdyby natrefil na ten sám..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od Jarik »

S bezpeč. maticami je to ako s alarmom, aj s ním ti auto ukradnú, ked ho budú chciet. Všetky bezpečnostné vychytávky sú len proti všeliakým šuflikantom ale nie na profíkov. Profík ale rozne luxusné imitácie kradnút nebude , takže je to všetko ok -i
:PP:
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od hogofogo »

sacurovca píše:No a ste si istý, že Vám tie matice pomôžu, stačí,že si zlodeji kúpia nadstavce, keď už chcú kradnúť kolesá a hotovo... ;)
Tak jako ve všem i tady platí, že na každou "zbraň" existuje "protizbraň". Auto taky zamykáš, ale jaká je to překážka?? Je, ale fakt, že druhů nádstavců je přes 90!! Tož si říkám, že každý zloděj přecijen pospíchá, a tak půjde jinam. To číslo svého konkrétního nástavce si musíš někam napsat, protože když ho ztratíš, tak máš trochu problém:-))!
No a v neposlední řadě....stojí to jen 300,-Kč, tak proč to nevyzkoušet??
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od Pajin »

jj to máte pravdu ja mám alrma do auta se dostanu do 10 vteřin musel jsem se to naučit jelikož se mi stalo že sem si zabouchl kličky vkufru sice ano alarm děla randál a zmatek. ale někdy to nepomůže ale jeto už i tak jistý krok ktrochu většímu klidu, a to same platí pro bezpečaky kol.. -i
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od sacurovca »

No to áno, ale ako mi vysvetlíte, prečo toľko aut skončí na bruchu, to nemali bezpečáky? ;)
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od mato8876 »

Tu u nás chlapi vo fabrike si vyrábali bespečáky sami,robili k nim aj klúče,takže len tak sa zlodej ku kľúčom nedostal.Musím sa na to pospitovať.
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od Pajin »

jj unas taky chlapy ponas chtěly at jim pisnem programm na bezpečaky.. urobit je neni problem.. ale musi se chtiít..
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od Lucaso1 »

keď tu ide o tému diskov nemá tu niekto origo šróby na zviš ? myslím tie zo závitom na tú puklicu
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: Kto má aké disky

Příspěvek od hogofogo »

sacurovca píše:No to áno, ale ako mi vysvetlíte, prečo toľko aut skončí na bruchu, to nemali bezpečáky? ;)
Třeba neměli....to nevím, ale jedno vím jistě,na tom břichu bych ji mohlo skončit daleko více, kdyby bezpečáky nebyly vůbec... Bylo by zajímavé mít statistiku, kolik ukradených kol mělo bezpečáky a kolik ne.
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Kola a pneu“