Hagusy, lyžiny-jak je sundat

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Hagusy, lyžiny-jak je sundat

Příspěvek od Pavel Beneš »

Loupou se mi a nevím jak s nima co nejlíp dolů, hlavně mi nepište že musím sudat tapec na střeše, to by mě ......

Jsou z nějaký slitiny a oxiduje mi to všude, takže asi přes plnič nějakou barvu.... Akri tady dole psal o polyuretanový barvě a epoxid. základ. Doufám že bude plnič a nitrokomb. barva stačit.. kdyby měl někdo lepší nápad sem s tím....

Taky jsem přemýšlel, když už to budu mít dole, jak by to vypadalo po vzoru Hyundaie Tucson, když je v černý barvě a má je kombinovaný černá/hliník. vypadá to fakt hezky a asi bych do toho šel.....
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Jak je to u Nubiry, nevím, ale když mi montovali hagusy na Feldě, taktapecíruk nesundavali, udělali do střechy díry a dali tam takový specielní matky něco jako trhací nýty, a na ty se pak hagus přidělal. Není něco o hagusech v servisním manuálu???
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Emil Schmidt
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 30, 2006 19:35
Bydliště: Martin

lyžiny

Příspěvek od Emil Schmidt »

Dobre predpokladáš,musíš demontovať celý tapacírung včetne clon,lebo je to uchytené po dve skrutky na každom konci lyžinya aj stred.Ja som rozoberal celé auto,inak si poškodíš tapacírung,je to len taký hrubší papier,tak aby sa ti to neprelomilo,musíš to uvoľniť celé.Ahoj Emil
Daewo Nubira combi,2.0 bola,zrušil som ju ako deravý hrniec
Daewo Nubira hatchback,2.0 benzín+plynzelená metal,r.v.2000
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

no asi to bude řešeno izolačkou a igelitem přes celou střechu a práce se bude odehrávet za plnýho provozu..... Já mám ten tapec bez jediný šmouhy a jak se znám, šáhl bych na něj a hned by byl černej...

[/img]
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
SKUBI
Příspěvky: 147
Registrován: sob kvě 28, 2005 22:40
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SKUBI »

Taky jsem to řešil...
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... sc&start=0

Ale sundavat? Nikdy! :lol:
Nubira 1,6 Wagon, 98
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

Pavel Beneš píše:no asi to bude řešeno izolačkou a igelitem přes celou střechu a práce se bude odehrávet za plnýho provozu..... Já mám ten tapec bez jediný šmouhy a jak se znám, šáhl bych na něj a hned by byl černej...

[/img]
Nejlepší zkušenosti se zakrýváním mám se žlutou krepovou páskou. :lol: Drží docela pevně a hlavně pak jde v pohodě dolů. Narozdíl od všech izolep, kdy lepidlo z nich smyješ jen ředidlem nebo technickým benzínem..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“