Akumulátor kaput

Moderátor: Blue Lanos

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Dnes už matizko nenaštartoval... :cry: A keďže pred vianocami asi na luxus ako baterka nezvýši,tak som sám zvedavý,čo s tým urobím :?: :idea: :?:
Reklama
 

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Tak dnes matiz chtiac nechtiac obdržal vianočný darček v podobe novej baterky, a to konkrétne banner power bull.Cena 1799sk je asi najlepšia v pomere ku kvalite,akú sa dá v BA zohnať. ;)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ty asijský výrobky nic nevydrží... ;) . Auto z dubna 2000, originál baterka, a dneska jsem nenastartoval a musel jet sockou, takže jsem se zcela nedobrovolně připojil ke Dni bez aut :lol: . A jak tak koukám po netu, Varta Asia nám od loňska kapánek zdražila :cry: .
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

Docent napísal:
Ty asijský výrobky nic nevydrží... Wink . Auto z dubna 2000, originál baterka, a dneska jsem nenastartoval a musel jet sockou, takže jsem se zcela nedobrovolně připojil ke Dni bez aut Laughing . A jak tak koukám po netu, Varta Asia nám od loňska kapánek zdražila Crying or Very sad .
Na espere r.v.1996 rodičia mali do júla ešte pôvodnú batériu,možno do začiatku zimy by ešte vydržala,ale nechceli to riskovať kvôli ceste do Chorvátska.Možno že bola azijský zázrak :lol: :lol:
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Já jsem baterii měnil také letos preventivně před cestou do Chorvatska, nechtěl jsem riskovat že mi tam klekne.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak už mám baterku doma, vlastně přímo v Matizovi (1450,- Kč včetně dovozu až domů) a funguje prima, mám dojem, že bych mohl Matize používat přes startér jako elektromobil :lol: .
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Pamatuju jak mi u Feldy asi po 4 letech odešla baterka. Z ničeho nic jdu ráno do garáže, sednu otočim klíčem a nic. Vlastně něco ! Auto se zamklo a spustil se alarm. V tu chvíli nikoho nenapadne jak z auta vylézt a jak vypnout ten alarm :shock: Sousedi začli vylejzat, že nám někdo krade auto a náramě se bavili jak uvnitř já, nemůžu ven, řve to jak kráva.......
Bylo to baterkou, což jsem nečekal. Startér neutahla a napětí kleslo na 0 jako při odpojení. Připojení napětí pak aktivovalo centrál a alarm, kterej si myslel,že někdo krade auto páč vypíná baterku a snaží se ho oblbnout :D
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“