Prievan v Matizkovi

Moderátor: Blue Lanos

Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ale ale Hynku - Nexiak si nemohol nerypnut na Matiz fore :) Mas stastie ze som miesto bytu nekupil noveho bavoraka....potom by som dosiel na Nexia forum a rypol by som si: "Tak co Hynku, musis si zadychat interier, aby si sa v zime trochu zahrial?" :)

Ale nie, nic v zlom, sranda musi byt :) A je pravdou, ze Matizek a rychle zahriatie - to akosi nefunguje :)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:D :D Jsem rád, že je vše správně pochopeno! :?
Měl jsem v rukou mnoho aut, ale tak jak topí "rusáci", netopí ani ti bavoráci. Ve staré volze jsem jezdil v tenkrát módní bílé dederonce ve 20 pod nulou bez jakýchkoliv problémů.Nikde nic nefoukalo,netáhlo a bylo prostě teplo. Ale to už je tak dávno že.............. :)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

No podľa mňy čo sa týky kúrenia v zime nebolo nad wartburg,tam po 3 metroch jazdy som pomaly mohol sedieť v slípoch hoci vonku oblo -10 :lol: :lol: :lol: :lol: ,iba háčik bo v tom,že to kúrenie bolo použiteľné len za jazdy,ventilátor bo až za radiátorom,čo nevyžadovalo nijakú údržbu,24 rokov fungoval bez závad.Bolo to zámerne,kvôli tomu,že dvojtatktnému motoru škodil voľnobeh,nedostatočne sa mazal.Ale inak,ani moskalenko nekúril najhoršie,to môžem potvrdiť.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Spominam si na zigulaka co som mal, ten tiez paradne kuril
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“