Píchlá guma

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Tak tomu, co to urobil by som odrezal prsty :? hajzli su to...

Inak neviem ci ti to pomoze, ale ja som minuly rok dostal defekt z boku gumy /Matador/, bola to asi 1,5 cm diera, prerezal mi to porcelan z elektrickych stlpov, v podstate sa to podobalo rezu od noza. Zalepili to a v pohode som na tom aj bez duse jazdil...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tak uz vim jak to je... z boku vam 2cm diru nezadelaj... :( :( Sami mi v pneuservisu rekli, ze se mi chtel asi nekdo pomstit, pac tam kde mi to bodli , je to totalka, na vyhozeni. Tak jsem koupil novou a nechal prezout. I s praci 1500 Kč. :( :( (barum brilantis 155/70 13)
filip146
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 15, 2007 13:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od filip146 »

jenom blázen nebo sebevrah by jezdil na takovýhle opravovaný gumě!! :evil:
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Lotos111 píše:tak uz vim jak to je... z boku vam 2cm diru nezadelaj... :( :( Sami mi v pneuservisu rekli, ze se mi chtel asi nekdo pomstit, pac tam kde mi to bodli , je to totalka, na vyhozeni. Tak jsem koupil novou a nechal prezout. I s praci 1500 Kč. :( :( (barum brilantis 155/70 13)
Tenhle rozměr máš na všech kolech? A kde se prodávají tyto nejdrazsi :shock: brilantisky?
Už bez Matesa
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no jo, mam to na vsech kolech. uz jsem to tak koupil, tak jsem to neresil.Pneu byla za 1196 ,- + vyvazovaci zavazicka, plus prace,atd.
Bylo to v barum servise. Na netu se da sehnat za 800 , ale ja to potreboval hned , pac jsem jel na vikend pryc a nemel jsem cas to resit levnejs a bez rezervy se mi moc jezdit nechce..... :( :(
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Lotos111 píše:no jo, mam to na vsech kolech. uz jsem to tak koupil, tak jsem to neresil.Pneu byla za 1196 ,- + vyvazovaci zavazicka, plus prace,atd.
Bylo to v barum servise. Na netu se da sehnat za 800 , ale ja to potreboval hned , pac jsem jel na vikend pryc a nemel jsem cas to resit levnejs a bez rezervy se mi moc jezdit nechce..... :( :(
cena přezutí je taky zajímavá, na podzim jsem dával cca 350kč za přezutí a vyvážení čtyř kol :) , nebyl to sice barum servis, ale běžný pneuservis
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Přezutí kol

Příspěvek od Vazoun »

Ceny v pneuservisech se různí - já osobně minulý měsíc nechal přezout
svýho Matízka. Dovezl jsem 4 x alu kola / nové / a na tyto, nechal obout
jednu letní sezonu jeté pláště. S vyvážením jsem platil rovných 500.-Kč
Hezký den všem na foru přeje " Vazoun " :lol:
--------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Matiz SE r.v. 2002 - sv.zel.metlina U38 - STK+Emise do 07/2008
najeto 36.300 km prům.spotř. 5,7/100 leto a 6,7 zimní čas
----------------------------
Úpravy - otáčkoměr, zadní stříška, dvojhlasné fanfáry, koncovka výfuku,
na předních oknech bezprůvanovky, alu kola Borbet + bezpečnost.matice+
kovové ventilky / zatím vše /
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“