Problém s rádiem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Problém s rádiem

Příspěvek od Happy »

Ahoj matýzáci.Prosím o radu.Koupil jsem si autorádio Sencor 5455.Instalace proběhla v pohodě,CD,USB,MP3 hrají v pohodě,akorát je problém s rádiem.Všechny stanice jako by se sekaly,nebo jako by docházelo k přerušení v trvání desetinek vteřiny.Za chvíli to jde dost na nervy.Zapojení je v pořádku přes redukci Daewoo-ISO,antény vyzkoušeny dvě,taky v pohodě.Kdo ví,ať prosím odpoví.Happy :?: :?: :?:
Reklama
 

keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Ja som mal podobný problém s rádiom Roadstar. CD,MP3 išlo bez problémov avšak rádio mi z ničoho nič začalo šušťať a vynechávalo. Vymenil som anténu avšak chyba ostala. Problém bol v rádiu, odniesol som reklamovať a nakoľko do mesiaca mi to neopravili , obchod mi ponúkol iné rádio, ktoré už teraz funguje ako hodinky.
Skús rádio ak môžeš nahodiť do druhého auta a uvidíš či aj tam to bude robiť. Ak áno chyba bude v rádii.
filip146
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 15, 2007 13:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od filip146 »

Řešení-nekupovat takový shity a koupit si normální rádio. :D :!:
Uživatelský avatar
marjan
Příspěvky: 23
Registrován: stř zář 08, 2004 18:58
Bydliště: Hlinsko

Příspěvek od marjan »

Zdravím
měl jsem ten samý problém radio Sencor 5255mr,tak jsem to šel reklamovat a dneska mě řekly že si můžu vybrat nové rádio,že tamto je špatný.Podle mě špatná serie. Sencor už nechci.
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

marjan píše:Zdravím
měl jsem ten samý problém radio Sencor 5255mr,tak jsem to šel reklamovat a dneska mě řekly že si můžu vybrat nové rádio,že tamto je špatný.Podle mě špatná serie. Sencor už nechci.
Problém vyřešen,stačí vypnout funkci AF. :lol: :lol: :lol: Happy
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“