Ranní zážitek aneb jak mně Soptík vyplašil

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja som si kluce zabuchol v aute, este v skodovke, len raz a odvtedy nosim klucik od dveri aj na klucoch od bytu. Pri espere sa to snad nestane, lebo mam len jeden kluc aj dialkove mam len jedno. Ale zato sa mi casto stava ze ked vyleziem z auta (napr. na pumpe, alebo ked sa hrabem v kufri alebo pri motore) tak po nastupe nazad do auta prehladavam vsetky vrecka a neviem si spomenut do ktoreho som dal kluce :).
Reklama
 

Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

Ja si klice zabouchl ve favoritu, samozrejme jediny ;) Pak jsem u nej 20 min zapasil s provazkem. Nakonec jsem ho za asistence policie, velmi se bavici otevrel hackem. Ani nechteli videt doklady :lol:
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

No vidíš a to si mohol za aistencie ukradnúť aj cudzie auto. Nabudúce to skús s Mercedesom. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no mam podoby zkusenosti jako krtek se starym peu.byl tam alarm ktery se po uzavreni auta sam zamkl.a ja takhle na dovolene v severnich cechach.postavil jsem stan a vyndal par veci z auta zavrel a vlezl do stanu a slysim pip cvak.myslel jsem ze me klepne.tak jsem jako spravny svazak odsrouboval masku chladice zatahl za lanko kapoty a otevrel ji.zacal rvat alarm.vytahl jsem merku oleje(peugeot ma na konci maly hacek)privrel kapotu pockal az prestane kricet.vyndal gumu kolem okna a chvili smatral kolem zamku a asi za 2 minuty cvak a byl jsem u vnitr.
ten vecer sem se krasne opil samou radosti.
pak se mi to stalo jeste parkrat ale to uz bylo vetsinou nekde v dosahu svareciho dratu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „POKEC“