Zadní repro HB

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Zadní repro HB

Příspěvek od Mareman »

Podařilo se někomu najít nějaké ekvivalentní repro dozadu do Lanose hatchbacku? Chci je vyměnit a nemůžu najít žádný který by tam seděly. Všechno co jsem našel je +- centimetr jinde. Montážní otvory na šrouby mají 112x85 mm a vnější rozměry 148x97 mm. Do plata repro dávat nechci, :roll:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

madx
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 03, 2005 18:07
Bydliště: Halenkov

zadní repro do HB

Příspěvek od madx »

Už asi 4 roky tam mám Magnaty.Krabice už jsem vyhodil takže si nepamatuju řadu.Jsou dvoupásmové s titanovým výškáčem a sedly tam bez jakýchkoliv úprav.
Lanos 1.6 16V HB ´99 /Pioneer 7700MP+Magnat,KYB Excel G,Bridgestone Turanza ER300
madx
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 03, 2005 18:07
Bydliště: Halenkov

dodatek

Příspěvek od madx »

Tak jsem to schválně hledal-podívejte se na www.hifimarket.cz
V sekci autohifi/repro/Magnat.Na 90% jsou to hned ty první-1182,-Kč.Akorát výškáč není titanový ale polykarbonát.Na tom ale tak nefičí.
Lanos 1.6 16V HB ´99 /Pioneer 7700MP+Magnat,KYB Excel G,Bridgestone Turanza ER300
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

To by mohlo být přesně to co potřebuju, díky. Bohužel podle rozměrů na tom webu mají 4x6 palců a jakýkolic který jsem v tomto rozměru někde našel tam neseděly. Budu muset zkusit napsat na ten web ať mi řeknou rozteč montážních šroubů. Pokud by jsi zjistil jaký typ máš s určitostí konkrétně ty, bylo by to super ;) Ještě jednou dík :idea:

Doplněno: Teď jsem ještě koukal na web Magnatu a ty Fit 915 tam asi sedět nebudou. I okem je vidět že ty díry na šrouby jsou na té delší straně dál od okraje. Na tom origo je střed dír mezi závěsem a membránou :shock:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no na diry ti to asi nebude sedet nikdy pokud nebudou original.ale diry na prichyceni nejsou zas takovy problem .nebo se ti nechce nic vrtat?
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

palikx píše:no na diry ti to asi nebude sedet nikdy pokud nebudou original.ale diry na prichyceni nejsou zas takovy problem .nebo se ti nechce nic vrtat?
No kdyby to tam bylo trochu líp udělaný tak bych se tomu zas tak nebránil. Ale do repráků nic převrtátvat nebudu a v tom plastu jsou jen odstříknutý futra na ty rozměry co jsem napsal, navíc je tam ovál kterej musí těsnit na ten ovál okolo závěsu na repráku. Kolega tu říkal že mu tam nějaký bez úprav sedly, takže něco existovat musí :roll: BTW, povedlo se ti Pavliku najít v katalogu ty origo :?:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no vis jak je to se mnou a s pameti.(myslim tu v hlave co se neda rozsirit :D )takze sem zapomel promin ale kdyz si to ted napisu do telefonu tak se v pondeli zeptam.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Znamej ma ve stovce na zadnim sedadle celou hi-fi vez i s reprakama, neni to reseni i pro Tebe? :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:Znamej ma ve stovce na zadnim sedadle celou hi-fi vez i s reprakama, neni to reseni i pro Tebe? :D
Ty woe, tys mi tu chyběl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No ne, to byl jen napad :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Za to perfektný no a keď tam buchne plazmu tak bude jedinečnej nie :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LANOS“